Літературний Кураж Базар

08 - 09 вересня 2018 11:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1П19
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Літературний Кураж Базар у Києві - фото №1 picture
Літературний Кураж Базар у Києві - фото №2 picture
Літературний Кураж Базар у Києві - фото №3 picture
Літературний Кураж Базар у Києві - фото №4 picture
Літературний Кураж Базар у Києві - фото №5 picture
Літературний Кураж Базар у Києві - фото №6 picture
Літературний Кураж Базар у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на Літературний Кураж Базар?

1. Це перший унікальний Кураж Базар, організований спільно з найбільшим книжковим онлайн-магазином Yakaboo
2. Це джазові та класичні концерти, презентації книжок, розваги, ресторанний фуд-корт та безліч іншого
3. Це кращий способ допомагати іншим - адже 30 грн з кожного вхідного квитка організатори передадуть на благодійність!

Літературний Кураж Базар — унікальний формат благодійної барахолки, який організовують лише раз на рік. Цього року відкриття Літературного Кураж Базару 8-9 вересня співпало з переїздом барахолки на нову локацію — ВДНГ.

Співорганізатором Літературного Кураж Базару став найбільший онлайн-магазин книг Yakaboo. І цей союз обіцяє багато цікавих рішень.

Лейтмотивом Літературного Кураж Базару стане меседж — книжки для всіх. Тому на барахолці будуть представлені абсолютно різні українські та закордонні видавництва.

Також на барахолці по традиції можна буде знайти нові та вінтажні одяг та аксесуари від 300 продавців: стильні брендові речі для чоловіків, вишукані вбрання для жінок, одяг для малюків, екологічно чисті товари, що не залишають відходів, окуляри усіх фасонів, щоб зустріти Бабине літо та найяскравіша канцелярія на будь-який смак.

Музичний супровід двох днів поділиться на 2 частини: джазову і класичну. 8 вересня усюди лунатиме джаз, а 9 вересня стане справжньою оазою сучасної класики.

Також Літературний Кураж Базар вразить виступом Івана Дорна в абсолютно новому амплуа. Окрім музики артист виконає власні вірші.

На Кураж Базарі діятиме лекторій з практичними лекціями від кращих спеціалістів на теми літератури, екології та здоров’я. Також на гостей чекає квіз на знання Гарі Потера.

Обов’язкова частина кожної благодійної барахолки — інклюзивна дитяча зона “Діснейленд”. Це простір для малюків з іграми, майстер-класами та розвагами для всіх. Проводитимуть заняття з пісочної терапії, влаштують зону для малювання та навчать брати інтерв’ю. Для найменших гостей обладнають пеленальну та тиху кімнати. Також можна буде орендувати візочок.

Особливість Кураж Базару — його благодійна мета. У вересні гості долучаються до великої доброї акції з порятунку музичних шкіл України. Оскільки в Україні важко вирости музикантом, Кураж Базар разом з музичним лейблом Masterskaya та Іваном Дорном організовують збір коштів на допомогу юним музикантам. 150 000 грн збираємо на купівлю фортепіано та барабанів до Золотоніської школи, що постраждала під час пожежі. І ще 150 000 грн витратимо на мрію юної тотально незрячої піаністки-самородку зі Львова, для якої придбаємо найкраще фортепіано.

Якщо ви любите книги, нові знання та нові враження, ви просто не можете пропустити гучну літературну подію року. До зустрічі 8-9 червня на Літературному Кураж Базарі.

Схожі події

СтудМіс України 19 жовтня 19:00, Пт СтудМіс України ATLAS, Київ від 100 грн. СтудМіс України Вже не хочу 19 жовтня СтудМіс України ATLAS Придбати Дмитро Комаров. Бразилія-2018 Дмитро Комаров. Бразилія-2018 6 Подiй Дмитро Комаров. Бразилія-2018 20.10 - 27.10.2018 Дмитро Комаров. Бразилія-2018 22 жовтня 19:00, Пн Дмитро Комаров. Бразилія-2018 МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 1 грн. Дмитро Комаров. Бразилія-2018 Вже не хочу 22 жовтня Дмитро Комаров. Бразилія-2018 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ваня Якимов. Презентація книги 25 жовтня 20:00, Чт Ваня Якимов. Презентація книги Дом Кино, Київ від 200 грн. Ваня Якимов. Презентація книги Вже не хочу 25 жовтня Ваня Якимов. Презентація книги Дом Кино Придбати