1 червня 2019, Сб. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Літо в блакитному у Києві - фото №1 Літо в блакитному у Києві
Літо в блакитному у Києві - фото №2 Літо в блакитному у Києві афіша
Літо в блакитному у Києві - фото №3 Літо в блакитному у Києві квитки
Літо в блакитному у Києві - фото №4 Літо в блакитному у Києві на concert.ua

Про подiю

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України

Лучано Камарго, дириґент
Жоау Пауло Казаротті, фортепіано

Програма:

Астор Пьяццолла. Пори року в Буенос-Айресі для струнних, фортепіано і ударних
Джордж Гершвін. Рапсодія у блакитному
Бела Барток. Концерт для оркестру

У перший літній день Державний естрадно-симфонічний оркестр пропонує послухати найвизначніші партитури XX століття, які чудово розкривають багатоколірність його інструментальних тембрів. Програму можна назвати «концертом концертів», адже кожен із творів за своїм жанром є інструментальним концертом; кожен ставить виклик для солістів і оркестру, запрошуючи їх на двобій.

Лучано Камарго Дириґент, відомий бразильський композитор, художній керівник і титулярний диригент Академічного оркестру Сан-Пауло, артистичний директор асоціації хорів Сан-Пауло, професор університету UBRR.

Жоау Пауло Казаротті Бразильський піаніст та викладач Південного університету в Батон-Руж. Активно виступає як соліст, а також займається дослідженнями і їздить з майстер-класами. Виступав з оркестрами як сольний та камерний піаніст у Бразилії, США, Болгарії, Аргентині, Чілі, Уругрваї і Парагваї.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати