1 червня 2019, Сб. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Літо в блакитному у Києві - фото №1 Літо в блакитному у Києві
Літо в блакитному у Києві - фото №2 Літо в блакитному у Києві афіша
Літо в блакитному у Києві - фото №3 Літо в блакитному у Києві квитки
Літо в блакитному у Києві - фото №4 Літо в блакитному у Києві на concert.ua

Про подiю

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України

Лучано Камарго, дириґент
Жоау Пауло Казаротті, фортепіано

Програма:

Астор Пьяццолла. Пори року в Буенос-Айресі для струнних, фортепіано і ударних
Джордж Гершвін. Рапсодія у блакитному
Бела Барток. Концерт для оркестру

У перший літній день Державний естрадно-симфонічний оркестр пропонує послухати найвизначніші партитури XX століття, які чудово розкривають багатоколірність його інструментальних тембрів. Програму можна назвати «концертом концертів», адже кожен із творів за своїм жанром є інструментальним концертом; кожен ставить виклик для солістів і оркестру, запрошуючи їх на двобій.

Лучано Камарго Дириґент, відомий бразильський композитор, художній керівник і титулярний диригент Академічного оркестру Сан-Пауло, артистичний директор асоціації хорів Сан-Пауло, професор університету UBRR.

Жоау Пауло Казаротті Бразильський піаніст та викладач Південного університету в Батон-Руж. Активно виступає як соліст, а також займається дослідженнями і їздить з майстер-класами. Виступав з оркестрами як сольний та камерний піаніст у Бразилії, США, Болгарії, Аргентині, Чілі, Уругрваї і Парагваї.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати