Little Big. 5 липня

5 липня 2019, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Little Big?

1. Побачити круту сатиричну арт-колаборацію.
2. Відчути посил групи: кожен сам вирішує, як жити.
3. Почути новий альбом неординарної команди.

5 липня в клубі Ibiza – королі рейву й епатажу Little Big! Пропустити неможливо.

І поки ви уявляєте божевільну ніч драйву і танців, Ілліч і команда готують для всіх круту програму. Гурт привезе альбом Antipositive і потішить шанувальників гучними хітами.

Жоден реліз Little Big не проходив без лідерства в російському чарті iTunes. Antipositive винятком не став. Платівка з вельми агресивним звучанням, повна протестних настроїв, припала до смаку слухачам. Із «розслабленого і космічного» цього разу – тільки один трек.

Стиль проекту – сатирична колаборація. Важливе місце в творчості Little Big посідає відеоматеріал, який в одних викликає огиду, а інших захоплює. Себе колектив називає рок-музикантами, представляючи свою творчість як «нову формацію рок-музики».

Перший виступ гурту відбувся на концерті Die Antwoord, з якими сьогодні багато хто порівнює російську команду. Сміливість Little Big дозволяє також проводити паралелі з Prodigy, Bonoparte і Енді Уорхолом.

Сьогодні учасники Little Big нещадно кидають виклик усім проблемам суспільства, про що й заявляють у своїх візуальних композиціях.

Побачимося!

Схожі події

Bacardi Dance Floor: Peggy Gou 04 жовтня 22:00, Пт Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Київ, M82 від 500 грн. Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Вже не хочу 04 жовтня Bacardi Dance Floor: Peggy Gou M82 Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати Yarmak. SVOE KINO 21 вересня 19:00, Сб Yarmak. SVOE KINO Київ, Зелений Театр від 350 грн. Yarmak. SVOE KINO Вже не хочу 21 вересня Yarmak. SVOE KINO Зелений Театр Придбати