24-pay-mark Created with Sketch.

Little Big. 5 липня

5 липня 2019, пт. 22:00-06:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 450 ₴
від 450 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Little Big?

1. Побачити круту сатиричну арт-колаборацію.
2. Відчути посил групи: кожен сам вирішує, як жити.
3. Почути новий альбом неординарної команди.

5 липня в клубі Ibiza – королі рейву й епатажу Little Big! Пропустити неможливо.

І поки ви уявляєте божевільну ніч драйву і танців, Ілліч і команда готують для всіх круту програму. Гурт привезе альбом Antipositive і потішить шанувальників гучними хітами.

Жоден реліз Little Big не проходив без лідерства в російському чарті iTunes. Antipositive винятком не став. Платівка з вельми агресивним звучанням, повна протестних настроїв, припала до смаку слухачам. Із «розслабленого і космічного» цього разу – тільки один трек.

Стиль проекту – сатирична колаборація. Важливе місце в творчості Little Big посідає відеоматеріал, який в одних викликає огиду, а інших захоплює. Себе колектив називає рок-музикантами, представляючи свою творчість як «нову формацію рок-музики».

Перший виступ гурту відбувся на концерті Die Antwoord, з якими сьогодні багато хто порівнює російську команду. Сміливість Little Big дозволяє також проводити паралелі з Prodigy, Bonoparte і Енді Уорхолом.

Сьогодні учасники Little Big нещадно кидають виклик усім проблемам суспільства, про що й заявляють у своїх візуальних композиціях.

Побачимося!

Схожі події

Субота в KURENI: WAHM [live / France | Diynamic Music] 15 червня 16:00, сб Субота в KURENI: WAHM [live / France | Diynamic Music] Київ, KURENI від 300 ₴ Субота в KURENI: WAHM [live / France | Diynamic Music] Вже не хочу 15 червня Субота в KURENI: WAHM [live / France | Diynamic Music] KURENI Придбати ПРОМЕNI KURENI: AFRODISIAK [Nigeria / South Africa] 14 червня 16:00, пт ПРОМЕNI KURENI: AFRODISIAK [Nigeria / South Africa] Київ, KURENI від 300 ₴ ПРОМЕNI KURENI: AFRODISIAK [Nigeria / South Africa] Вже не хочу 14 червня ПРОМЕNI KURENI: AFRODISIAK [Nigeria / South Africa] KURENI Придбати ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ 29 червня 18:00, сб ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Київ, Bel etage від 300 ₴ ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Вже не хочу 29 червня ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Bel etage Придбати Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! 21 червня 16:00, пт Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! Київ, KURENI від 300 ₴ Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! Вже не хочу 21 червня Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! KURENI Придбати