30 листопада 2019, Сб. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 649 грн.
від 649 грн.

Галерея

LIZER у Києві - фото №1 LIZER у Києві
LIZER у Києві - фото №2 LIZER у Києві афіша

Про подiю

LIZER - артист, який не зупиняється в пошуку власного стилю і звучання. За час, що минув від виходу «My Soul» до останнього на сьогодні альбому «Не Ангел», LIZER виріс з перспективного новачка до великого артиста, постійно розширює межі своєї творчості.

«Не Ангел» - доросла і професійна робота молодого музиканта. Співпраця з Джонні Ряховським, гітаристом культової групи Animal ДжаZ, дозволило створити неповторну атмосферу альбому, наповненого ліричними баладами і гітарними композиціями. Режисер Аліна Пязок, що зняла в Сербії перший кліп з пластинки на пісню «Між Нами», змогла точно вловити цю атмосферу і візуалізувати її. У квітні LIZER, у співпраці з Apple, представив відео «Вулиця», де розповів про свою філософію і роботі над альбомом.

Настав час для першого великого сольного туру.

Схожі події

Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 3 Події «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 13.01 - 17.01.2020