15 серпня 2018, Ср. 21:00
Аквапарк Затока Затока, вул. Вокзальна, 68
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ляпіс'98?

1. Когда яблони цветут, всем девчонкам нравится. В тому числі, ходити на концерти.
2. Ау-ау, я тебя все равно найду. Навіть серед натовпу фанатів.
3. Танцуй. Тому що під пісні "Ляпіса" не можна не танцювати.

Курортний концерт Сергія Міхалка і групи ЛЯПІС-98 в Затоці! 15 серпня 2018 року в 21:00, Аквапарк «Затока».

Концерт-cенсація: Сергій Міхалок і оркестр «Ляпіс-98» на численні прохання численних відпочиваючих вперше в Затоці виконають свої найкращі хіти за 25 років! «Ляпіс-98» - це нова група Сергія Міхалка, в якій він виконує найбільш драйвові хіти групи «Ляпіс Трубецькой»: Ты кинула», «В платье белом», «Ау», «Евпатория», «Яблони», «Я верю», «Котик», «Африка», «Капитал», «Абы чо», «Метелица» и др.

У групі грають музиканти оригінального складу «Ляпіса Трубецького». Це - гітарист Павло Третяк, басист Денис Стурченко, барабанщик Денис Шуров, сурмачі Іван Галушко та Владислав Сенкевич, і, звичайно, сам Сергій Міхалок.

Сергій Міхалок: «Космічний Цирк Аутсайдерів повернувся! Реггі і циганщина - у виконанні родоначальників "радикального шансону" ... Ведмежа Фоззі та його незрівнянні жарти, Юзик Кілєвіч, Труби та Фанфари, "Евпатория" та "Котик", "Ты Кинула" і "Золотая Антилопа"... Весь спектр кічу - в нашому "бардельеро" для досвідчених! Божевільний клоун Міхалок з компанією "бувалих" для Любителів Прекрасного! Навіщо слухати кавер, - якщо є оригінал? Ляпіс-98 - гарантія і професіоналізм. »

Перший концерт «Ляпіс-98» відбувся навесні 2016 року, після нього група вирушила в тур по Україні, Європі та Білорусі. Кожен концерт туру, як і перший, проходив з абсолютним аншлагом. Восени 2018 року оркестр відправиться в тур по Північній Америці і Канаді.

У 2016 році, вперше за 6 років, відбувся великий концерт групи в Мінську, квитки на який були продані за кілька годин, що стало абсолютним рекордом для білоруського шоу-бізнесу!

Зараз група продовжує активно гастролювати з сольними концертами в Білорусі, Україні, Європі та США.

Відсвяткуємо 20-річчя легендарного альбому "Ты кинула" під південним небом разом!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати