Ляпіс 98

17 вересня 2020, Чт. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
PMK
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
[email protected]

Подію перенесено з 5 квітня. Нова дата і локація - 17 вересня, Зелений театр.

Ляпіс 98, 17 вересня, Київ, Зелений театр

Пані та панове! Космічний цирк аутсайдерів, родоначальників стилю радикальний шансон, який не має аналогів у світі, представляє вашій увазі програму «Парад-Аллі».

Помпезний цирк під керівництвом Сергія Міхалка – це шоу з елементами Stand Up, драйв, заряд емоцій і ностальгії. Пісні «Ляпісів» актуальні в будь-яку пору року, в будь-якій точці світу та для будь-якої аудиторії. Їм аплодують не шкодуючи долонь, і підспівують не шкодуючи зв'язок! У вас є шанс перевірити слова на ділі!

Ви можете придбати квитки на Ляпіс 98 на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур'єром або забрати на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними)