9 грудня 2018, Нд. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 427 грн.
від 427 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Logan Richardson & Blues People?

1. Познайомитися з визнаним «дизайнером урбаністичного саунду».
2. Пережити яскраві почуття і справжні емоції, занурюючись у барвистий внутрішній світ саксофоніста.
3. Подарувати собі і коханій людині по-літньому теплий і душевний зимовий вечір.

9 грудня в Urban Music Hall, у межах фестивалю JazzBez, виступить приголомшливий Logan Richardson і його група Blues People. Не пропустіть атмосферну подію!

Молодий композитор-саксофоніст Логан Річардсон родом із Канзасу стрімко злетів на вершину творчого успіху. Без нього не мислять сьогодення і не бачать майбутнього для джазу. Музиканту було досить одного року навчання в Берклі, щоб підкорити Нью-Йорк як стипендіат The New School University. І ось уже хлопець записується з такими метрами як Пет Метіні і Джейсон Моран.

Сьогодні Логан виступає з групою Blues People, презентуючи публіці власне життя у звуках. У творчості музиканта поєднується урбаністика і стилістика 80-х. Це - нова, незвідана територія. Час її вивчити!

Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 99 грн. A State of Trance 900: Lifting You Higher Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати