9 грудня 2018, Нд. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 427 грн.
від 427 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Logan Richardson & Blues People?

1. Познайомитися з визнаним «дизайнером урбаністичного саунду».
2. Пережити яскраві почуття і справжні емоції, занурюючись у барвистий внутрішній світ саксофоніста.
3. Подарувати собі і коханій людині по-літньому теплий і душевний зимовий вечір.

9 грудня в Urban Music Hall, у межах фестивалю JazzBez, виступить приголомшливий Logan Richardson і його група Blues People. Не пропустіть атмосферну подію!

Молодий композитор-саксофоніст Логан Річардсон родом із Канзасу стрімко злетів на вершину творчого успіху. Без нього не мислять сьогодення і не бачать майбутнього для джазу. Музиканту було досить одного року навчання в Берклі, щоб підкорити Нью-Йорк як стипендіат The New School University. І ось уже хлопець записується з такими метрами як Пет Метіні і Джейсон Моран.

Сьогодні Логан виступає з групою Blues People, презентуючи публіці власне життя у звуках. У творчості музиканта поєднується урбаністика і стилістика 80-х. Це - нова, незвідана територія. Час її вивчити!

Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати