5 квітня 2019, Пт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Loqiemean?

1. Київ ще на забув яскравий дебют у своїх стінах
2. Великий сольний тур
3. Яскравий і незвичайний бітмейкер

5 квітня тебе чекає концерт Loqiemean! Вливайся в зграю - гримітитемо кістками! На сцені київського клубу Loqiemean виконає обидві "Повістки" і гарантовано допоможе всім увірватися в слем!

Роман Худяков (таке справжнє ім'я співака) - edm-продюсер, МС і битмейкер. Родом із Томська, зараз живе і працює в Москві. В юності слухав Metallica, Kingdome Come, Lenny Kravitz і ін. В 13 років захопився проектом по створенню мінусовок - FL Studio. А через 5 років був створений і сам Loqiemean (злиття англійських слів lock і mean). Після позитивних відгуків на перші проби Роман вирішив займатися музикою впритул.

Wasted: Part 2 - саме так називалася перша спільна робота зі SlippahNeSpi, представлена Loqiemean в 2015 році.

Альбом Beast of No Nation став дебютним для репера (до цього в одному збірнику він виступав як продюсер). У тому ж 2017 році вийшов другий альбом Loqiemean - "Порядок". Від попередніх 16 пісень він відрізнявся більш агресивним стилем, важким і брудним звучанням.

Восени битмейкер вперше вирушає у великий сольний тур і вперше відвідав столицю України! Приходь на цього яскравого і незвичайного виконавця, щоб з великою часткою сарказму обговорити злободенні проблеми.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати