Lord of the Dance

19 листопада 2019, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Lord of the Dance?

1. Побачити виступ танцювальної легенди.
2. Долучитися до високого хореографічного мистецтва.
3. Не пропустити грандіозне повернення колективу до Києва!

19 листопада в Палаці «Україна» відбудеться виступ всесвітньо відомої легенди Ірландії – Lord of the Dance! Колектив представить неймовірне шоу під назвою «Небезпечні ігри».

Танцювальний колектив був створений хореографом Майклом Флетлі більше двох десятків років тому і став світовим феноменом. Його грандіозні шоу поєднують в собі високі технології голограм, живу музику, традиційну ірландську чечітку, акробатику та дивовижні сценічні костюми.

Lord of the Dance можна сміливо назвати найуспішнішим танцювальним шоу світу. Адже на його рахунку аншлагові тури США та Європою. DVD-записи виступів стали платиновими у Великобританії, США та Ірландії, а також золотими в Австралії та Канаді.

У Києві на вас чекає віртуозний виступ Lord of the Dance за участю молодих талантів. Шоу буде супроводжуватися незрівнянною музикою Жерара Фейхі. Таке не можна пропустити!

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати