Lords of the Sound: SYMPHONY of JUSTICE

16 листопада 2018, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт SYMPHONY of JUSTICE у виконанні Lords of the Sound?

1. Відвідати приголомшливу музичну подію для кіно-меломанів.
2. Дізнатися, що вийде, якщо поєднати симфонічний оркестр, хор і спецефекти воєдино.
3. Насолодитися чудовою музикою справедливості!

16 листопада на сцені Національного палацу мистецтв "Україна" буде презентовано програму SYMPHONY OF JUSTICE від неперевершених Lords of the Sound! Якщо ви любите кіногероїв, які відважно стоять на сторожі благополуччя і спокою нашого Всесвіту, то вам сподобається цей вечір!

Усі вони борються з прибульцями, злочинністю, злими геніями, терористами, машинами... Хтось із них - таємний агент, інший наділений суперсилою, а третій і зовсім - ексцентричний детектив. Незалежно від цього, нічия важлива місія не була б здійсненною в тиші! Тільки уявіть: Тоні Старк без композиції Back in Black від AC / DC або Бетмен без творінь Ханса Цімера... Що б сталося з Джеймсом Бондом, суперагентом 007, якби не було головної теми, яка задає тон усій картині?

Ви почуєте чимало знайомих і улюблених саундтреків. Список фільмів перераховувати немає сенсу: їх буде багато, і всі вони - безперечні фаворити серед саг про супергероїв. Прийдіть, щоб почути музику, під яку так і хочеться врятувати все людство від зла. Це буде феєрично: рішучість, авантюризм, мужність і енергія звуку разом зі спецефектами! Не пропустіть!