16 листопада 2019, Сб. 19:00
ККЗ «Ювілейний» Херсон, вул. Перекопська, 13
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Галерея

Lords of the Sound у Херсоні - фото №1 Lords of the Sound у Херсоні
Lords of the Sound у Херсоні - фото №2 Lords of the Sound у Херсоні афіша
Lords of the Sound у Херсоні - фото №3 Lords of the Sound у Херсоні квитки

Про подiю

16 листопада 2019 в Херсоні - ювілейний концерт від Lords of the Sound. Краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, граючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світового масштабу.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

І візитною карткою вправного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І на цей раз для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали топові саундтреки! Це - хіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографа: Шерлок Холмс, Реквієм за мрією, Кримінальне чтиво, Матриця, Скажений Макс, Мулен Руж, Термінал, Місія нездійсненна, 007, Майстер і Маргарита, Професіонал, Поліцейська академія, Щелепи, Одного разу в Америці, Найбільший Шоумен і інші.

Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-груп, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів і хору, енергією і нестримним позитивом всього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас в дійство і наситять вибуховими емоціями 8 жовтня 2019 в театрі Опери та Балету в концерті «Краще за 5 років»! У концерті беруть участь музиканти оркестру Lords of the Sound.

Солісти. Ярослав Радіоненко і гості шоу.
Диригенти: Шахрох Фатхізаде, Віталій Саражинська.
Продюсер: Андрій Новаторів.