Lords of the Sound. Music is coming

5 квітня 2019, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Lords of the Sound. Music is coming?

1. Згадати улюблені кінокартини і відчути мурашки по всьому тілу.
2. Найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичного кола речей – у світі фентезі, створеного музикою від "Lords of the Sound".
3. Зруйнувати стереотип про те, що класика – це нудно і нецікаво.

5 квітня 2019 року о 19:00 у Національному палаці мистецтв "Україна" симфонічний оркестр "Lords of the Sound" повторить свою найпотужнішу та наймагічнішу програму "Music is Coming".

Музиканти за участі хору виконають музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою. Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місце казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються законам фізики.

Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування у ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною. Дух, магічність та потужність, закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, які виконують саундтреки з культових кінокартин: "Гра Престолів", "Вікінги", "Месники", "Диво-жінка", "Аліса в країні чудес", "Аватар", "Володар перстнів", "Ван Хельсінг", "Хроніки Нарнії", "Пірати Карибського моря", "Велика стіна" та ін.

А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор: "Horizon Zero Dawn", "Skyrim", "World of Warcraft", "Assassin's Creed", "Mortal Kombat", "The Witcher" та ін. Завдяки унікальному візуальному супроводу та спецефектам кожна мелодія оживе і в зал стрімко увірвуться небачені фантастичні істоти, а глядачам відкриється невідомий світ, де править магія та чаклунство.

Оркестр "Lords of the Sound" вже давно став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни. Потужне об'ємне звучання, неординарні рішення і професійний підхід – головні відмінні риси оркестру.

Тому запрошуємо на концерт "Music is Coming", що відбудеться 5 квітня в Палаці "Україна"! Адже найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичайного кола речей – у світі фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound. Music is Coming…

У концерті беруть участь музиканти оркестру "Lords of the Sound" у повному складі та хор. Соліст: Ярослав Радіоненко.

Інші дати

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 250 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати GUS GUS на Кураж Базарі 28 червня 22:00, Пт GUS GUS на Кураж Базарі Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 250 грн. GUS GUS на Кураж Базарі Вже не хочу 28 червня GUS GUS на Кураж Базарі 19-й павільйон ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019