Lords of the Sound. Music is coming

5 квітня 2019, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 350 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 04/04/2019. деталі тут
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Lords of the Sound. Music is coming?

1. Згадати улюблені кінокартини і відчути мурашки по всьому тілу.
2. Найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичного кола речей – у світі фентезі, створеного музикою від "Lords of the Sound".
3. Зруйнувати стереотип про те, що класика – це нудно і нецікаво.

5 квітня 2019 року о 19:00 у Національному палаці мистецтв "Україна" симфонічний оркестр "Lords of the Sound" повторить свою найпотужнішу та наймагічнішу програму "Music is Coming".

Музиканти за участі хору виконають музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою. Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місце казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються законам фізики.

Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування у ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною. Дух, магічність та потужність, закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, які виконують саундтреки з культових кінокартин: "Гра Престолів", "Вікінги", "Месники", "Диво-жінка", "Аліса в країні чудес", "Аватар", "Володар перстнів", "Ван Хельсінг", "Хроніки Нарнії", "Пірати Карибського моря", "Велика стіна" та ін.

А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор: "Horizon Zero Dawn", "Skyrim", "World of Warcraft", "Assassin's Creed", "Mortal Kombat", "The Witcher" та ін. Завдяки унікальному візуальному супроводу та спецефектам кожна мелодія оживе і в зал стрімко увірвуться небачені фантастичні істоти, а глядачам відкриється невідомий світ, де править магія та чаклунство.

Оркестр "Lords of the Sound" вже давно став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни. Потужне об'ємне звучання, неординарні рішення і професійний підхід – головні відмінні риси оркестру.

Тому запрошуємо на концерт "Music is Coming", що відбудеться 5 квітня в Палаці "Україна"! Адже найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичайного кола речей – у світі фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound. Music is Coming…

У концерті беруть участь музиканти оркестру "Lords of the Sound" у повному складі та хор. Соліст: Ярослав Радіоненко.

Інші дати

Lords of the Sound. Music Is Сoming

30 березня 2019 19:00

Український театр, Одеса

Перейти до опису
від 150 грн.