4 лютого 2020, Вт. 19:00
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Lords of the Sound. SHOW DEKRU в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-04 о 19:00 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Lords of the Sound. SHOW DEKRU на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Пластично-візуальне шоу LIGHT SOULS SHOW від театру DEKRU в супроводі оркестру Lords of the Sound!

«Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза слів. »- Марсель Марсо.

Quartet DEKRU запрошує вас в захоплююче видовище - виставу, яке заволодіває світом за допомогою мовчання, де засобом вираження є кожна частина людського тіла - навіть повіка або кінчик мізинця!

Шоу Light Souls - це нове слово в жанрі пантоміми. Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогодення. Вистава, в якій зібрана вся палітра людських почуттів, де сплітаються чисті і щирі емоції, реалізовані мімами з віртуозною пластикою і бездоганною акторською майстерністю. Light Souls Show - це зустріч з дивом, якого так не вистачає всім нам, що живуть в сувору реальність. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. То радості, то любові ...

А для одеситів артисти підготували особливий сюрприз! Вистава пройде під живий супровід оркестру Lords of the Sound - успішного оркестрового проекту Східної Європи! Тому гостей чекає подвійна естетична насолода.

На сьогоднішній день квартет DEKRU є візитною карткою класичної і сучасної пантоміми.

Український колектив, який є одним з найяскравіших представників цього жанру у всьому світі! На їхньому рахунку довгі гастролі, виступи на кращих сценах, публікації в ЗМІ, захоплені відгуки глядачів, і ціла колекція нагород міжнародних конкурсів і талант-шоу:
- Лауреат V Всесвітнього фестивалю циркового мистецтва в Москві (фестиваль альтернативного виду мистецтв) 2011р.
- Лауреати I міжнародного фестивалю клоунади і пантоміми в Одесі 2011р.
- Півфіналісти телевізійного проекту "Україна має талант" 2011р;
- Лауреати XIII міжнародного фестивалю пантоміми в Варшаві 2013р;
- Лауреати фестивалю OpenStreet в Мілані 2014;
- Півфіналісти популярного телевізійного проекту в Італії "Tu si que vales" (Ти гідний!) 2016 року;
- Лауреати Міжнародний циркового фестивалю в Будапешті 2018;
- 16 червня 2016 Quartet DEKRU взяв участь в шоу програмі перед виступом Папи Франциско в Римі. Промова Папи була присвячена високу оцінку і місії, яка лежить на артистів усіх жанрів.

На зустрічі були присутні артисти цирку, театру, естради.

Керівник і режисер колективу QUARTET DEKRU: заслужений працівник культури України, режисер Любов Черепахина. Диригент: Віталій Саражинська. Приходьте на Light Souls SHOW і проживіть цей вечір, позбавлений слів, але наповнений щирістю, любов'ю, музичною гармонією і надзвичайною пластикою.