18 червня 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Lords of the Sound. Scorpions?

1. Lords of the Sound - однієї назви досить, щоб зрозуміти: гряде щось неймовірне.
2. Експресія легендарних SCORPIONS і глибинність симфонічних аранжувань зіллються в піснях, які потрясли весь світ.
3. Драйв рок-кумирів, сучасний оркестр, потужні вокалісти і спецефекти об'єдналися, щоб відтворити легендарну музику для Вас!

18 червня в 19:00 в Музкомедії симфонічне триб'ют-шоу Rock Legends від Lords of the Sound. Енергія легенд року SCORPIONS в потужному симфонічному концерті!

Драйвові рок-бенди, сучасний оркестр, потужні вокалісти і спецефекти об'єдналися, щоб відтворити легендарну музику кумирів для вас!

Експресія рок-гігантів і глибинність симфонічного аранжування зіллються в піснях, які потрясли весь світ. Scorpions - музичні титани, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років, а на їхній музиці виросли три покоління гарячих фанатів!

І щире захоплення ними змусили Lords of the Sound створити симфонічний триб'ют-шоу «Rock Legends». Драйв і гармонія, мурашки по шкірі і нестримні коливання тіла, наспів обожнюваних пісень - це все ваші відчуття на концерті 18 червня.

SCORPIONS - група, яка запустила по світу вітер змін. Німці, заспівали англійською ліричні рок-балади з віртуозними гітарними програшами. Вони і стали відмінною рисою, яка принесла «Скорпіонс» любов мільйонів.

У симфонічному аранжуванні і у виконанні групи «The Beast» зазвучать нетлінні Wind of Change, Hurricane, Still Loving You, Holiday, Send Me An Angel, Humanity, Maybe I Maybe You і ін.

Дві години запального симфо-року Scorpions охоплять вас з головою 18 червня в музкомедії на симфонічному триб'ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound.

Диригент: Віталій Саражинський
Вокал: Іван Ворон

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати