29 листопада 2018, Чт. 20:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт LOUNA?

1. Почути всі головні хіти і оцінити живе звучання нових пісень.
2. Відчути драйв і енергетику групи.
3. Отримати справжнє задоволення від світлового шоу.

29 листопада в клубі Malevich група LOUNA презентує новий альбом «Полюса». Не пропусти гучну подію!

Обіцяно круті сюрпризи і видовищне шоу! П'ята студійна платівка групи вирізняється стриманістю і збалансованістю. Нерозуміння, розбіжності, ідейні зіткнення, конфлікт поколінь – усе об'єднано в єдину тему, червоною ниткою пронизані всі пісні альбому. Композиції платівки «Полюса» відрізняються звучанням, але водночас зберегли впізнаваний фірмовий драйв групи.

Прямолінійність, щирість, якась зухвалість від LOUNA вилилися в черговий реліз і тепер звучать впевнено і потужно. Перші заявки про себе LOUNA зробила в 2009 році. І сьогодні група незаперечно є одним із провідних колективів у своєму напрямку. Слухачі не можуть залишитися осторонь від гострої проблематики пісень, презентованих у драйвовому оформленні розкотистих барабанів, гарчанні гітар і сильному вокалу Лусіне Геворкян.

Саме тому пісні групи лідують у чартах, а LOUNA бажаний гість головних фестивалів і власник величезної аудиторії шанувальників. До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати