10 лютого 2019, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

LOVE IS ... у Києві - фото №1 LOVE IS ... у Києві
LOVE IS ... у Києві - фото №2 LOVE IS ... у Києві афіша
LOVE IS ... у Києві - фото №3 LOVE IS ... у Києві квитки
LOVE IS ... у Києві - фото №4 LOVE IS ... у Києві на concert.ua
LOVE IS ... у Києві - фото №5 LOVE IS ... у Києві фото
LOVE IS ... у Києві - фото №6 LOVE IS ... у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Love is"?

1. Незабутній емоційний подарунок до Дня Закоханих!
2. У комедійному стилі дізнатися більше про відносини протилежних статей
3. Посміятися, посміятися, трохи задуматися і знову розсміятися!

Як по-особливому провести Свято всіх Закоханих? Як зробити подарунок на День Закоханих так, щоб це було незабутньо і неповторно? Welcome to «LOVE IS» !!!

Ні, це не драма. Натяк на комедію? Звичайно, але тільки для того, щоб бути з вами щирими .... Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три глибоко заховані таємниці, три абсолютно різні погляди на трепетний, вічно хвилюючий все епохи питання - відносин між чоловіком і жінкою. Обставини зібрали їх разом, об'єднує їх дружба, але розмови аж ніяк не про це. Що відбувається в свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що значить жіноче: «Як ти так міг?» Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»

Що значить чоловіче: «Буду через 15-ть хвилин», і чому вони прикидаються сплячими з рядом стоїть жінкою в громадському транспорті?

Вистава «Love is ....» - це соковитий коктейль відвертих емоцій, чоловічий погляд на жінок, у всіх його абсурдних і смішних проявах, драма під маскою комедії, тому що тільки так чоловіки можуть говорити відверто про свої почуття.

Це спектакль, на якому глядачі обіймаються, тримаються за руки, сміються, плачуть, ловлять «мурашок» по тілу, і найголовніше розуміють, що таке «LOVE IS ...»

За мотивами творів «Паніка» Мікі Мюллюахо, «Що таке любов» Марса Калахана, «Марс і Венера» Джона Грея.

В ролях: Богдан Адаменко Іван Янченко Сергій Анипченко І красуні кабаре.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Іоланта 18 квітня 18:30, Чт Іоланта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Іоланта Вже не хочу 18 квітня Іоланта Одеський театр Опери та Балету Придбати Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати