-50% на другий

LOVE LETTERS прем'єра (Любовні листи)

6 березня 2020, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 299 грн.
від 299 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на прем'єру спектаклю «LOVE LETTERS (Любовні листи)»

1. Це зворушлива історія, що нагадає вам про цінність моменту та незворотність часу.
2. У виставі мінімум декорацій, але максимум почуттів та чесності, — ви побачите силу акторської гри без прикрас.
3. Спектакль поставлен за відомою п’єсою драматурга Альберта Р. Герни, яку ставили по всьому світу, починаючи з 50-х років минулого століття. Тож це можливість побачити українську версію театральної класики.

«LOVE LETTERS»: що буде, якщо ви не наважитесь?

Це незвичайна вистава. В неї беруть участь лише дві людини, майже нема театрального реквізиту, та й актори не грають у звичному сенсі, а читають листи, котрими їх герої обмінювались усе життя з самого дитинства.
Вони люблять один одного, але так й не стали парою. Вони чесні у своїх почуттях, але не зробили кроку назустріч. Кожен є невід’ємної частиною життя іншого, але існує в ньому лише як коробка листів.

«Любовні листи» — найпроникливіший епістолярний роман у драматургії
Романтичну пару грають Антон Лірник і Лілія Ребрик. Спочатку перед нами листи дітей. Скромні, прості, але чесні й добрі. Мы бачимо, як народжуються почуття. Плине час, нескладний хлопчик стає юнаком, а дівчинка зі скобками на зубах перетворюється на прекрасну дівчину. Дорослішання. Події та враження несуться скаженим галопом, але молоді люди не забувають один одного, та пишуть, пишуть… І кожен у написанні листів знаходить себе, свою творчість й своє мистецтво.

«LOVE LETTERS» — це тонка, пристрасна та трохи сумна вистава, котру ми пропонуємо вам відвідати ввечері 15-го грудня. Купуйте квитки на сайті concert.ua та приготуйтесь співпереживати усією душою.