24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Справжня історія кохання Love Story. GosOrchestra

від 350 ₴

Про подiю

Концерт «Справжня історія кохання Love Story. GosOrchestra» в українських містах відбудеться навесні 2024 року.

Чому варто піти на концерт «Справжня історія кохання Love Story. GosOrchestra»?

  1. Головне оркестрове шоу цієї весни.
  2. Красива і мелодійна програма Love Story у виконанні майстрів GosOrchestra.
  3. Яскрава подія, що пробудить найніжніші почуття.

Концерт «Справжня історія кохання Love Story. GosOrchestra» у вашому місті

Перший Театр Антрепризи і Комедії представляє велике весняне симфонічне шоу Love Story! Концерт, присвячений найкрасивішому, найзагадковішому та найважливішому почуттю у нашому житті, відбудеться у виконанні віртуозів GosOrchestra. Не пропустіть неймовірну історію кохання, розказану мовою прекрасних мелодій.

Романтична музична подорож разом із GosOrchestra

Весна – час, коли відновлюється і оживає все навкруги, коли серця б’ються все частіше, і в них ще гучніше та енергійніше звучить кохання… Цього вечора у виконанні неперевершених музикантів ви почуєте найкращі композиції про любов: Salut Damour, How Deep Is Your Love, Hymn for the Weekend, Mamma Mia та багато інших яскравих робіт. Це мелодії, у яких закарбувалися перші закохані погляди, пристрасні поцілунки, зізнання. Інколи складно дібрати слова, щоб висловити усю гаму власних переживань. І тоді на допомогу приходить музика. Запросіть найдорожчих людей на прекрасний, атмосферний вечір. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт «Справжня історія кохання Love Story. GosOrchestra»?

Обрати місто й одразу замовити квитки можна онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров 19.04, 20.04, 22.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04, 22.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров 22 квітня 19:01, пн Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 22 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Blooms Corda 15 травня 19:00, ср Blooms Corda Київ, Bel etage від 500 ₴ Blooms Corda Вже не хочу 15 травня Blooms Corda Bel etage Придбати LATEXFAUNA В KURENI 09 червня 19:00, нд LATEXFAUNA В KURENI Київ, KURENI від 500 ₴ LATEXFAUNA В KURENI Вже не хочу 09 червня LATEXFAUNA В KURENI KURENI Придбати