24-pay-mark Created with Sketch.

Льовушка

від 200 ₴

Про подiю

В основі розповіді київського драматурга Анатолія Крима «Льовушка» - реальна історія, історія про хлопчика Левко, у якого були дві улюблені бабусі - Розалія Соломонівна і Дарина Іванівна, а попросту - бабуся Роза і бабуся Даша. Обидві бабусі любили свого єдиного онука, змагалися між собою, кого він більше любить, і куди він буде ходити - в синагогу або до церкви.

Левко живе в післявоєнному Києві, на Подолі. І атмосфера Лёвушкіного двору так нагадує нашу, одеську - з хитрими хлопцями, з люблячими бабусями, з довірою і любов'ю до людей і до життя.

Схожі події

Конотопська відьма 06 липня 19:00, сб Конотопська відьма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 650 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 06 липня Конотопська відьма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Княгиня Ольга 24 червня 19:00, пн Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 24 червня Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати