16 квітня 2019, Вт. 19:00
Палац спорту Одеса, пр-т Шевченка, 31
від 1099 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 15/04/2019. деталі тут
від 1099 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт LP?

1. Наживо почути світовий хіт Lost On You.
2. Одними з перших відкрити нові композиції неймовірної співачки.
3. Поринути в чарівну атмосферу музичного світу LP.

16 квітня в Одеському Палаці Спорту – одна з улюблених поп-співачок українців, LP. Зустрічайте!

Лаура Перголіцці знову виступить в Україні. Цього разу своїм шанувальникам співачка презентує нову програму зі свіжих композицій і визнаних хітів.

LP – упізнавана і затребувана в Європі. Її з радістю зустрічає публіка концерт-холів і гості престижних музичних фестивалів. На вершини чартів артистку вивів хіт Lost On You. Величезною популярністю пісня користується і в нашій країні.

Продовжуючи творчий розвиток, Лаура записала спільний сингл з Мілен Фармер. Пісня N'oublie pas стала лідером французького чарту iTunes. Успішним стало співробітництво з Морріссі – знаменитим сонграйтером.

Своїх шанувальників LP називає однією великою родиною. І в цій родині всі відчувають одне одного на емоційному рівні. Занурюючись у пісні. Поділяючи кожен меседж. А об'єднує всіх, звичайно ж, прекрасне почуття – любов.

До зустрічі!

Інші дати

LP

14 квітня 2019 19:00

Палац Спорту, Київ

Перейти до опису
від 999 грн.