ЛСП

16 жовтня 2020, Пт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 449 грн.
від 449 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО З 16 ТРАВНЯ НА 16 ЖОВТНЯ

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв'язку з введенням карантину і визнанням урядом таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також відповідно до частини 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки на перенесені під час карантину події поверненню не підлягають.

Всі квитки дійсні на нову дату - 16 жовтня.

У разі скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори поки ведуть переговори з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами. Всі ми намагаємося зараз утримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим раніше форс-мажором, ми намагаємося дійти компромісу.

Організатору, як і нам, не хочеться надавати таку відповідь.
Ми просимо вас про взаєморозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події - ODDEE, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою:
[email protected]


ЛСП в Києві! Великий сольний концерт відбудеться в 16 жовтня в Stereo Plaza, Київ.

Чому варто піти на концерт ЛСП

  1. Відірватися під улюблені треки.
  2. Ще раз переконатися в тому, що у ЛСП найкращі лайви.
  3. Нарешті піти на довгоочікуваний концерт.

Олег Савченко - Lil 'Stupid Pig

"Каравелла любви от ЛСП снова бороздит необъятные просторы Украины" - так сказав про майбутній концерт сам виконавець. Зрозуміло мало, але одне ми знаємо точно: буде так само драйвово, як на будь-якому виступі Олега Савченка.

Репер ЛСП сьогодні – один з найбільш значущих хіп-хоп виконавців в країнах колишнього СНД. Щороку він збирає багатотисячні зали, які в один голос співають "Монетку", "Коктейль", "Ламбаду" та інші популярні треки.

Всі пісні ЛСП тільки про кохання, але не без з пост-іронії і екзистенційного смутку. Тому їх розуміють всі без винятку, безперервно слухають і приходять на концерти за емоційним розривом.

Концерт ЛСП в Stereo Plaza

Концерт ЛСП в Києві обіцяє бути саме таким, тому що після довгої паузи слухачі і самі артисти напевно засумують за крутими і потужними лайвами.

У Києві артист завжди збирає повні зали, на його рахунку кілька солдаутів і величезний натовп, який виконавець качнув на Atlas Weekend. Тому краще не тягнути до самої події і купити квитки вже зараз.

Де купити квитки на концерт ЛСП в Києві

Швидше за все купити квитки на ЛСП на Concert.ua: оформлюй замовлення онлайн, оплачуй відразу на сайті і отримай квитки на email. Вони також будуть доступні у твоєму Особистому кабінеті на сайті.

Артисти