24-pay-mark Created with Sketch.

ЛСП

20 серпня 2021, пт. 20:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 699 грн.
від 699 грн.

Галерея

Про подiю

КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО на 20 серпня. Квитки дійсні

ЛСП в Києві! Великий сольний концерт відбудеться в Stereo Plaza, Київ.

Чому варто піти на концерт ЛСП

  1. Відірватися під улюблені треки.
  2. Ще раз переконатися в тому, що у ЛСП найкращі лайви.
  3. Нарешті піти на довгоочікуваний концерт.

Олег Савченко - Lil 'Stupid Pig

"Каравелла любви от ЛСП снова бороздит необъятные просторы Украины" - так сказав про майбутній концерт сам виконавець. Зрозуміло мало, але одне ми знаємо точно: буде так само драйвово, як на будь-якому виступі Олега Савченка.

Репер ЛСП сьогодні – один з найбільш значущих хіп-хоп виконавців в країнах колишнього СНД. Щороку він збирає багатотисячні зали, які в один голос співають "Монетку", "Коктейль", "Ламбаду" та інші популярні треки.

Всі пісні ЛСП тільки про кохання, але не без з пост-іронії і екзистенційного смутку. Тому їх розуміють всі без винятку, безперервно слухають і приходять на концерти за емоційним розривом.

Концерт ЛСП в Stereo Plaza

Концерт ЛСП в Києві обіцяє бути саме таким, тому що після довгої паузи слухачі і самі артисти напевно засумують за крутими і потужними лайвами.

У Києві артист завжди збирає повні зали, на його рахунку кілька солдаутів і величезний натовп, який виконавець качнув на Atlas Weekend. Тому краще не тягнути до самої події і купити квитки вже зараз.

Де купити квитки на концерт ЛСП в Києві

Швидше за все купити квитки на ЛСП на Concert.ua: оформлюй замовлення онлайн, оплачуй відразу на сайті і отримай квитки на email. Вони також будуть доступні у твоєму Особистому кабінеті на сайті.

Артисти

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати