24-pay-mark Created with Sketch.

ЛСП

20 серпня 2021, пт. 20:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 699 грн.
від 699 грн.

Галерея

Про подiю

КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО на 20 серпня. Квитки дійсні

ЛСП в Києві! Великий сольний концерт відбудеться в Stereo Plaza, Київ.

Чому варто піти на концерт ЛСП

  1. Відірватися під улюблені треки.
  2. Ще раз переконатися в тому, що у ЛСП найкращі лайви.
  3. Нарешті піти на довгоочікуваний концерт.

Олег Савченко - Lil 'Stupid Pig

"Каравелла любви от ЛСП снова бороздит необъятные просторы Украины" - так сказав про майбутній концерт сам виконавець. Зрозуміло мало, але одне ми знаємо точно: буде так само драйвово, як на будь-якому виступі Олега Савченка.

Репер ЛСП сьогодні – один з найбільш значущих хіп-хоп виконавців в країнах колишнього СНД. Щороку він збирає багатотисячні зали, які в один голос співають "Монетку", "Коктейль", "Ламбаду" та інші популярні треки.

Всі пісні ЛСП тільки про кохання, але не без з пост-іронії і екзистенційного смутку. Тому їх розуміють всі без винятку, безперервно слухають і приходять на концерти за емоційним розривом.

Концерт ЛСП в Stereo Plaza

Концерт ЛСП в Києві обіцяє бути саме таким, тому що після довгої паузи слухачі і самі артисти напевно засумують за крутими і потужними лайвами.

У Києві артист завжди збирає повні зали, на його рахунку кілька солдаутів і величезний натовп, який виконавець качнув на Atlas Weekend. Тому краще не тягнути до самої події і купити квитки вже зараз.

Де купити квитки на концерт ЛСП в Києві

Швидше за все купити квитки на ЛСП на Concert.ua: оформлюй замовлення онлайн, оплачуй відразу на сайті і отримай квитки на email. Вони також будуть доступні у твоєму Особистому кабінеті на сайті.

Артисти

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати