24-pay-mark Created with Sketch.

ЛСП

20 серпня 2021, пт. 20:00-23:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 699 ₴
від 699 ₴

Галерея

Про подiю

КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО на 20 серпня. Квитки дійсні

ЛСП в Києві! Великий сольний концерт відбудеться в Stereo Plaza, Київ.

Чому варто піти на концерт ЛСП

  1. Відірватися під улюблені треки.
  2. Ще раз переконатися в тому, що у ЛСП найкращі лайви.
  3. Нарешті піти на довгоочікуваний концерт.

Олег Савченко - Lil 'Stupid Pig

"Каравелла любви от ЛСП снова бороздит необъятные просторы Украины" - так сказав про майбутній концерт сам виконавець. Зрозуміло мало, але одне ми знаємо точно: буде так само драйвово, як на будь-якому виступі Олега Савченка.

Репер ЛСП сьогодні – один з найбільш значущих хіп-хоп виконавців в країнах колишнього СНД. Щороку він збирає багатотисячні зали, які в один голос співають "Монетку", "Коктейль", "Ламбаду" та інші популярні треки.

Всі пісні ЛСП тільки про кохання, але не без з пост-іронії і екзистенційного смутку. Тому їх розуміють всі без винятку, безперервно слухають і приходять на концерти за емоційним розривом.

Концерт ЛСП в Stereo Plaza

Концерт ЛСП в Києві обіцяє бути саме таким, тому що після довгої паузи слухачі і самі артисти напевно засумують за крутими і потужними лайвами.

У Києві артист завжди збирає повні зали, на його рахунку кілька солдаутів і величезний натовп, який виконавець качнув на Atlas Weekend. Тому краще не тягнути до самої події і купити квитки вже зараз.

Де купити квитки на концерт ЛСП в Києві

Швидше за все купити квитки на ЛСП на Concert.ua: оформлюй замовлення онлайн, оплачуй відразу на сайті і отримай квитки на email. Вони також будуть доступні у твоєму Особистому кабінеті на сайті.

Артисти

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати