Любомир Мельник. світовий тур

20 грудня 2018, Чт. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №1 picture
Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №2 picture
Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №3 picture
Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №4 picture
Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №5 picture
Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №6 picture
Любомир Мельник. світовий тур у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Любомира Мельника?

1. Тому що це унікальне 3-годинна подія, яка не матиме аналогів під час всього світового туру!
2. Музикант відомий як один з найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому відразу два світові рекорди Гіннесса.
3. Композитор, який демонструє неймовірну і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

Любомир Мельник повертається в Україну в рамках світового туру на честь свого 70-річчя.

Любомир Мельник - композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений, він сильно вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Він розробив власний унікальний мову для фортепіано, названий на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир Мельник - справжній новатор, який досліджував нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним з найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також дійсно переносять слухача в нові сфери. Бачити одне з його живих виступів - це ні що інше, як відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії і мелодії музики.

Використовуючи швидкі і складні шаблони нот, віртуозний піаністскій метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднують, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію в її первісній формі. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу «Erased Tapes» ще в 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що прийшов час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?».

У свої майже сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має більше 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові ЗМІ. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика не має кордонів, коли сходяться дві творчі людини зробити щось спільне, неймовірне і то, чого від них ніхто не чекає.

Уже з вересня Любомир їде в свій перший World Tour, який триватиме до кінця 2019 і охопить безліч міст, країн. Однією з таких буде і його рідна Україна, де ще в цьому році він дасть 6 концертів в Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Черкасах, Запоріжжі, Дніпрі, а також 2 творчі вечори у Львові і Києві.