Любомир Мельник. Концерт на біс!

11 травня 2019, Сб. 19:00
Львівська Філармонія Львів, вул. Чайковського, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові - фото №1 Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові
Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові - фото №2 Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові афіша
Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові - фото №3 Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові квитки
Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові - фото №4 Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові на concert.ua
Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові - фото №5 Любомир Мельник. Концерт на біс! у Львові фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт Любомира Мельника?

1. Одразу два творчі вечори на початку зими пройшли з аншлагами, а протягом наступного місяця люди часто запитували чи буде ще один додатковий "На біс!".
2. На вас чекає все найкраще і нове. Розширена концертна програма, несподівані і цікаві дуети з іншими артистами, спілкування з глядачами...
3. Музикант відомий як один із найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннесса. Композитор, який демонструє неймовірне і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

ТОП-подія! На численні прохання! Концерт "На біс!". Любомир Мельник повертається до Львова у рамках світового туру на честь свого 70-річчя.

Піаніст не міг відреагувати інакше на щоденні прохання і бажання знову почути наживо його унікальну безперервну музику.

Тільки за 2018 рік Любомир Мельник відіграв 23 концерти в Україні та десятки за кордоном. Додаткові концерти стають уже хорошою традицією! Рівне, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Харків, знову Дніпро та Київ. Ось тепер знову і Львів. Ще одна зустріч – це найкраща подяка за вашу любов.

Любомир Мельник – композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений, він сильно вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир Мельник – справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити й чути один з його живих виступів – це відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики.

Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднуються, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу Erased Tapes ще у 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що настав час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: "Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?".

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика немає кордонів, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

З початку світового туру минуло вже 9 аншлагів у Чернівцях, Тернополі, Одесі, Луцьку, Чернігові, Сумах, Києві, Хмельницькому, Рівному і по 2 концерти у Запоріжжі, Львові, Франківську, Черкасах, Харкові, а також 3 солд-аути в Дніпрі та повні зали на концертах у Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Польщі, Чехії.

Прийдіть та привітайте маестро з ювілеєм!

Інші дати

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Rhythm of the dance 17 вересня 19:00, Вт Rhythm of the dance Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 280 грн. Rhythm of the dance Вже не хочу 17 вересня Rhythm of the dance Одеський театр Опери та Балету Придбати