Любомир Мельник. Додатковий концерт!

20 травня 2019, Пн. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному - фото №1 Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному
Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному - фото №2 Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному афіша
Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному - фото №3 Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному квитки
Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному - фото №4 Любомир Мельник. Додатковий концерт! у Рівному на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на додатковий концерт Любомира Мельника?

1. Перший концерт маестро у драмтеатрі Рівного наприкінці лютого пройшов з повним аншлагом, а люди часто запитували, чи буде додатковий.
2. Музикант відомий як один із найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннесса.
3. Композитор, який демонструє неймовірне і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

ТОП-подія! Найшвидший піаніст світу Любомир Мельник повертається до Рівного з додатковим концертом.

Композитор не міг відреагувати інакше на прохання і бажання знову почути наживо його унікальну безперервну музику.

Тільки за 2018 рік Любомир Мельник відіграв 23 концерти в Україні та десятки за кордоном. Додаткові концерти стають уже хорошою традицією! Рівне, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Харків, знову Дніпро. Ось тепер знову і Рівне. Ще одна зустріч – це найкраща подяка за вашу любов ♥️

Любомир Мельник - композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений, він сильно вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир Мельник – справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити й чути один з його живих виступів – це відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики.

Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднуються, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу Erased Tapes ще у 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що настав час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?».

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика немає кордонів, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

З початку світового туру минуло вже 9 аншлагів у Чернівцях, Тернополі, Одесі, Луцьку, Чернігові, Сумах, Києві, Хмельницькому, Рівному і по 2 концерти у Запоріжжі, Львові, Франківську, Черкасах, Харкові, а також 3 солд-аути в Дніпрі та повні зали на концертах у Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Польщі, Чехії.

Прийдіть та привітайте маестро з ювілеєм!

Інші дати

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати