Коханці на замовлення, або Не в своїй тарілці

26 червня 2018, Вт. 19:00
Мала Опера Київ, Вул. Дегтярівська 5
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Коханці на замовлення, або Не в своїй тарілці"?

1. Це перший прем'єрний показ - буде багато несподіваних і незапланованих казусів як для глядачів, так і для акторів!
2. Мала опера, в якій буде проходити наша комедія, - особливий театр зі старовинною атмосферою! Також бонусом є те, що театр розташований біля метро Лук'янівська.
3. Виконавець головної ролі - Георгій Поволоцький, який запам'ятався глядачам роллю Толика в "Слузі народу".

Уявіть: колишня ферма, яка переобладнана під затишний заміський будинок. Планується спокійний романтичний вечір з коханкою. Свічки, шампанське, дорогі подарунки... Але виникає проблема! Дружина головного героя несподівано скасовує свій візит до мами і залишається вдома. Невже тепер про всю романтику доведеться забути?!

У жодному разі! Наш чоловік-авантюрист, роль якого виконує Георгій Поволоцький, знаходить нестандартний вихід з ситуації, що склалася, і видає свою коханку за... Але найцікавіше в цій ситуації те, що всю цю заплутану любовну історію допоможе розплутати лише крапелька щирого почуття, про який наші герої все ж згадають в фіналі.

В ролях:
Бернард - Георгій Поволоцький
Жаклін - Ірина Бібік
Роберт - Володимир Хохлов
Сюзанна - Марія Хохлова
Сюзетта - Катерина Костіна
Джордж - Михайло Струцинський / Олександр Рудько

Вистава йде російською мовою
Тривалість: 2 години з антрактом
18+

Актори театру "Egoist" з нетерпінням чекають зустрічі з вами!

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 09 жовтня 19:00, Вт Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора, Київ від 150 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 09 жовтня Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора Придбати Фіксі Шоу 13 жовтня 16:00, Сб Фіксі Шоу ПК Березіль, Тернопіль від 100 грн. Фіксі Шоу Вже не хочу 13 жовтня Фіксі Шоу ПК Березіль Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 250 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати