Люкс для іноземців

29 жовтня 2018, Пн. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Люкс для іноземців"?

1. Подивитися легку комедію.
2. Зоряний акторський склад на сцені.
3. Підняти настрій.

А ви ще пам'ятаєте часи, коли не було мобільних телефонів, гіпнотичних телешоу? Коли найкращим проведенням часу було живе спілкування і відпочинок з сім'єю? Здається, це було так давно!

Наша комедія "Люкс для іноземців" - саме про ці часи. Тоді найкращим відпочинком була подорож. Люди сім'ями подорожували, вивчали інші культури і... час від часу потрапляли у безглузді ситуації. Так сталося і з нашими героями. Дві сімейні пари за кумедним збігом обставин опинилися в одному номері маленького французького готелю.

Комічні ситуації, неймовірна плутанина і веселі жарти. Ця вистава подарує вам море сміху і прекрасний настрій. Чекаємо на вас!


Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати