24-pay-mark Created with Sketch.

Легенда про кохання від LUMOS ORCHESTRA

від 120 грн.

Галерея

Легенда про кохання від LUMOS ORCHESTRA в Ужгороді - фото №1 lumos-orchestra-uzhhorod_zakarpatskiy-dramteatr_080320201800_807
Легенда про кохання від LUMOS ORCHESTRA в Ужгороді - фото №2 lumos-orchestra-uzhhorod_zakarpatskiy-dramteatr_080320201800_121

Про подiю

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra (Львів) разом із чарівними солістами завітає до Ужгороду з програмою найромантичнішої музики з кінофільмів! Вже 8 березня о 18:00 у Закарпатському драмтеатрі!

Ви можете купити квитки на LUMOS ORCHESTRA на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на концерт LUMOS Orchestra?

1. Висловити свої почуття коханій людині самою романтичною мовою - мовою музики.
2. Почути улюблені композиції з кращих фільмів про кохання у виконанні симфонічного оркестру і прекрасних солісток.
3. Подарувати собі та близьким вечір неймовірно зворушливої атмосфери та незабутніх романтичних вражень.

Легенди, казки та оповідання про кохання – одні з найстаріших історій на Землі. Адже яка ще сила може долати будь-які випробування, прокляття, дарувати життя і рятувати світи?

Свою власну Легенду про кохання буде розповідати найромантичнішою мовою – мовою музики – 8 березня в Закарпатському драмтеатрі відомий і улюблений публікою симфонічний оркестр LUMOS Orchestra. Кажуть, – це буде вечір надзвичайно зворушливий і неймовірно романтичний. Добірка музики цього концерту перевірена часом і нашими серцями. Класика, відома і улюблена кожним: "Ла Ла Ленд", "Титанік", "Форест Гамп", "Вічне сяйво чистого розуму", "Великий Гетсбі", "Мулен Руж", "Форма Води", "007 Координати "Скайфолл"," Віднесені вітром", "500 днів літа", "Красуня і чудовисько", "Легенда про піаніста", "Особистий охоронець" і багато іншого.

LUMOS Orchestra – перший український симфонічний оркестр, який виконує музику до кінофільмів, серіалів, мультфільмів і відеоігор ще з 2010 року. Музиканти гастролюють за кордоном і виступають перед голлівудськими зірками. В репертуарі колективу понад 600 різних саундтреків, великі тематичні концерти до "Володарю перснів", "Гаррі Поттеру", "Зоряним війнам", "Доктору Хто", з мультфільмів студії Disney. Кожен проект колективу – завжди більше, ніж просто концерт. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, з'єднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників і залишають після себе неймовірні емоції і враження.

Художній керівник, аранжувальник та концертмейстер оркестру – Діана Коваль
Диригент – Роман Кресленко