15 вересня 2018, Сб. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 599 грн.
від 599 грн.

Галерея

Луна у Києві - фото №1 Луна у Києві
Луна у Києві - фото №2 Луна у Києві афіша
Луна у Києві - фото №3 Луна у Києві квитки
Луна у Києві - фото №4 Луна у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Ідеальний концерт для мрійників
2. Солодко-сумні враження
3. Поповнити ряди найстильнішою публіки столиці

Останній тріп з Луною на «Острів Свободи» в Зеленому театрі.

Прощатися завжди важко, особливо з найулюбленішим і сокровенним. Але іноді прощання необхідно для того, щоб повністю відкритися новому досвіду. ЛУНА запрошує всіх 15 вересня на концерт у Зеленому театрі в Києві, який підведе фінальну риску під однойменним альбомом і підготує до наступної хвилюючої пригоди (вона станеться вже цієї осені). Заключна подорож на «Острів свободи» буде особливо зворушливою - як і всі концерти ЛУНИ в рідному місті.

Вихід альбому «Острів свободи» зробив слухачів ЛУНИ носіями колективної таємниці. За допомогою пісень група на чолі з Христиною Бардаш впустила всіх, у кого відкрите серце, у свій внутрішній простір. Ця особлива оголеність емоцій і чесність знайшли свій відгук. Пісні з альбому, як і в випадку з дебютом «Маг-ні-ти», швидко пішли в народ, розійшлися на цитати і - хочеться вірити - допомогли нам наблизитися до головного, до душі Всесвіту.

«Острів свободи» став не просто збіркою пісень, а можливістю через ці пісні краще пізнати себе самого. Перевірити свої чуттєві межі («Free Love»), випробувати беззахисну, але таку прекрасну млість («Кулі») і почуття розлуки, яке сильніше будь-яких зовнішніх потрясінь («Вогник»). Концерт ЛУНИ в Зеленому театрі - чудова можливість знову поринути в колективну психоемоційну подорож і разом з музикантами колективу красиво підсумувати важливий етап в їхній творчості.

Восени буде новий альбом, нові тури, прилетять інші птахи і зовсім інші емоції. Тому так важлива остання зустріч на «Острові свободи». Обов'язково приходьте в «Зеленку» 15 вересня, беріть своїх близьких, щоб відчути себе персонажами щасливого і хвилюючого сну, разом взятися за руки і злетіти над повсякденністю. І зустрітися знову вже оновленими.

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Kazka Kazka 6 Подiй Kazka 28.10 - 12.12.2018 Kazka 12 грудня 19:00, Ср Kazka Bel etage, Київ від 550 грн. Kazka Вже не хочу 12 грудня Kazka Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати