10 серпня 2019, Сб. 22:00
Arizona Beach Club Харків, Олексіївський Лугопарк, пер.Буковий, 10

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Ідеальний концерт для мрійників.
2. Солодко-сумні враження.
3. Справжній діалог з артисткою і незабутні відчуття.

10 серпня відбудеться довгоочікуваний концерт Луни в Arizona Beach Club.

Фанати люблять живі шоу Луни, а артисти на сцені завжди відповідають взаємністю. Послання музикантів і артиста - це миттєве захоплення аудиторії, велика призначення якого - подарувати незабутні емоції. На концертах Луни енергетика сцени проривається в аудиторію, і слухач опиняється під лавиною відчуттів, якими витончено керує Луна.

Кожне шоу Луни - це оригінальна вистава, оформлена з використанням найсучаснішої техніки. Це займе дві години чесної екзальтації, які залишаться з вами надовго. Багато хто стверджує, що концерти Луни здатні змінити життя людини на краще, це завжди великий подарунок для публіки тих міст, де виступає співачка.

В її чесному творчому пориві розчиняється негатив, і глядачі отримують те, заради чого приходять - щирий діалог з артистом і неймовірні емоції. У пластинки є єдиний концепт, ідея, яка об'єднує всі його компоненти - пісні, обкладинку, відео.

Артисти

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати