8 березня 2019, Пт. 19:00
Арт-завод МЕХАНІКА Харків, вул. Плеханівська, 126
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Луна у Харкові - фото №1 Луна у Харкові
Луна у Харкові - фото №2 Луна у Харкові афіша
Луна у Харкові - фото №3 Луна у Харкові квитки
Луна у Харкові - фото №4 Луна у Харкові на concert.ua
Луна у Харкові - фото №5 Луна у Харкові фото
Луна у Харкові - фото №6 Луна у Харкові піти
Луна у Харкові - фото №7 Луна у Харкові дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Ідеальний концерт для мрійників
2. Солодко-сумні враження
3. Щирий діалог з артисткою і незабутні відчуття

Зверніть увагу, що концерт перенесено на 8 березня!

«Проходят в ярком полусне с тобою наши отношения…»

Саме так можна описати наші стосунки з цією артисткою. Одного разу ми зустріли повний місяць в її обличчі, і тепер «дыхания не хватает от любви».

Луна надихає і вражає. Кожна її пісня, кожен альбом – повноцінна історія, оголена лірика, сповідь і чесність. У її творчому пориві розчиняється негатив, і глядачі завжди отримують те, заради чого приходять, – щирий діалог з артистом і незабутні відчуття. Виступи Луни та її команди схожі на катарсис, і такі побачення не можна пропустити.

Ми почуємо улюблені її треки, з якими зовсім не хочеться прощатися. А також композиції з нової історії співачки – «Заколдованные Сны». Так-так, саме історії, не альбому, тому що платівка більш нагадує книгу в 11-ти розділах, захопливу і чарівну. І звичайно ж, про кохання.

Знайти себе у її текстах дуже просто. Ще простіше розчинитися в них.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати