24-pay-mark Created with Sketch.

Луна

10 серпня 2019, сб. 22:00
Arizona Beach Club Харків, Олексіївський Лугопарк, пер.Буковий, 10

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Ідеальний концерт для мрійників.
2. Солодко-сумні враження.
3. Справжній діалог з артисткою і незабутні відчуття.

10 серпня відбудеться довгоочікуваний концерт Луни в Arizona Beach Club.

Фанати люблять живі шоу Луни, а артисти на сцені завжди відповідають взаємністю. Послання музикантів і артиста - це миттєве захоплення аудиторії, велика призначення якого - подарувати незабутні емоції. На концертах Луни енергетика сцени проривається в аудиторію, і слухач опиняється під лавиною відчуттів, якими витончено керує Луна.

Кожне шоу Луни - це оригінальна вистава, оформлена з використанням найсучаснішої техніки. Це займе дві години чесної екзальтації, які залишаться з вами надовго. Багато хто стверджує, що концерти Луни здатні змінити життя людини на краще, це завжди великий подарунок для публіки тих міст, де виступає співачка.

В її чесному творчому пориві розчиняється негатив, і глядачі отримують те, заради чого приходять - щирий діалог з артистом і неймовірні емоції. У пластинки є єдиний концепт, ідея, яка об'єднує всі його компоненти - пісні, обкладинку, відео.

Артисти

Схожі події

Lida Lee & Рояль 21+ 01.12, 08.12, 15.12 ... 29.12 Lida Lee & Рояль 21+ Київ, CARIBBEAN club від 490 грн. Lida Lee & Рояль 21+ 01.12, 08.12, 15.12 ... 29.12 Lida Lee & Рояль 21+ CARIBBEAN club Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати