24 травня 2019, Пт. 19:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

ЛУНА в Одесі - фото №1 ЛУНА в Одесі
ЛУНА в Одесі - фото №2 ЛУНА в Одесі афіша
ЛУНА в Одесі - фото №3 ЛУНА в Одесі квитки
ЛУНА в Одесі - фото №4 ЛУНА в Одесі на concert.ua
ЛУНА в Одесі - фото №5 ЛУНА в Одесі фото
ЛУНА в Одесі - фото №6 ЛУНА в Одесі піти

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Ідеальний концерт для мрійників
2. Солодко-сумні враження
3. Щирий діалог з артисткою і незабутні відчуття

«Проходят в ярком полусне с тобою наши отношения…»

Саме так можна описати наші стосунки з цією артисткою. Одного разу ми зустріли повний місяць в її обличчі, і тепер «дыхания не хватает от любви».

Луна надихає і вражає. Кожна її пісня, кожен альбом – повноцінна історія, оголена лірика, сповідь і чесність. У її творчому пориві розчиняється негатив, і глядачі завжди отримують те, заради чого приходять, – щирий діалог з артистом і незабутні відчуття. Виступи Луни та її команди схожі на катарсис, і такі побачення не можна пропустити.

Ми почуємо улюблені її треки, з якими зовсім не хочеться прощатися. А також композиції з нової історії співачки – «Заколдованные Сны». Так-так, саме історії, не альбому, тому що платівка більш нагадує книгу в 11-ти розділах, захопливу і чарівну. І звичайно ж, про кохання.

Знайти себе у її текстах дуже просто. Ще простіше розчинитися в них.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати