Луна. 15 серпня

15 серпня 2018, Ср. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Відвідати ідеальний концерт для мрійників
2. Отримати солодко-сумні враження
3. Поповнити ряди найстильнішої публіки країни

Луну можна без сумнівів назвати найбільш чесним і щирим проектом у новітній історії вітчизняної музики. І у гостей нічного клубу Ibiza скоро буде унікальна можливість переконатися в цьому особисто!

Запрошуємо всіх побачити разючу трансформацію Луни! Музика співачки високо оцінена критиками через поєднання електронних аранжувань, меланхолійного настрою і відсилань до поп-культури 1990-х. Луна (Христина Бардаш – справжнє ім'я виконавиці) розпочала творчий шлях як актриса і режисер в відеокліпах. У 2016 році був презентований перший її альбому "Маг-ни-ты". І в тому ж році вийшов міні-збірник "Гресный денс". Він тут же зайняв першу сходинку в iTunes країни, а також другу в iTunes Вірменії та Росії.

У наступному році вийшов альбом "Остров свободы". Його друга частина під назвою "Заколдованные сны" повинна вийти восени 2018. Здавалося б, від початку багато хто сприймав Христину Бардаш як дещо інтимну і камерну історію, якусь "тендітну дівочу душу" серед інших артистів української сцени. Однак за кілька років стало ясно, що в дійсності Луна є згуртованим колективом однодумців. Командою, яка постійно готова презентувати щось зовсім нове й особливе. Виступи співачки – це завжди певний катарсис.

Тож такі побачення просто не пропускають. Чекаємо на всіх у клубі Ibiza!

Схожі події

Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Слава рейву! 19 жовтня 21:00, Пт Слава рейву! Кінопавільйон, Київ від 650 грн. Слава рейву! Вже не хочу 19 жовтня Слава рейву! Кінопавільйон Придбати Льоша Свік 20 жовтня 23:50, Сб Льоша Свік Palladium, Одеса від 300 грн. Льоша Свік Вже не хочу 20 жовтня Льоша Свік Palladium Придбати Rozhden 19 жовтня 23:50, Пт Rozhden Palladium, Одеса від 300 грн. Rozhden Вже не хочу 19 жовтня Rozhden Palladium Придбати