Луна. 15 серпня

15 серпня 2018, Ср. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Луни?

1. Відвідати ідеальний концерт для мрійників
2. Отримати солодко-сумні враження
3. Поповнити ряди найстильнішої публіки країни

Луну можна без сумнівів назвати найбільш чесним і щирим проектом у новітній історії вітчизняної музики. І у гостей нічного клубу Ibiza скоро буде унікальна можливість переконатися в цьому особисто!

Запрошуємо всіх побачити разючу трансформацію Луни! Музика співачки високо оцінена критиками через поєднання електронних аранжувань, меланхолійного настрою і відсилань до поп-культури 1990-х. Луна (Христина Бардаш – справжнє ім'я виконавиці) розпочала творчий шлях як актриса і режисер в відеокліпах. У 2016 році був презентований перший її альбому "Маг-ни-ты". І в тому ж році вийшов міні-збірник "Гресный денс". Він тут же зайняв першу сходинку в iTunes країни, а також другу в iTunes Вірменії та Росії.

У наступному році вийшов альбом "Остров свободы". Його друга частина під назвою "Заколдованные сны" повинна вийти восени 2018. Здавалося б, від початку багато хто сприймав Христину Бардаш як дещо інтимну і камерну історію, якусь "тендітну дівочу душу" серед інших артистів української сцени. Однак за кілька років стало ясно, що в дійсності Луна є згуртованим колективом однодумців. Командою, яка постійно готова презентувати щось зовсім нове й особливе. Виступи співачки – це завжди певний катарсис.

Тож такі побачення просто не пропускають. Чекаємо на всіх у клубі Ibiza!

Схожі події

Happy // New 31 грудня 22:00, Пн Happy // New Київ, Будинок Одягу від 499 грн. Happy // New Вже не хочу 31 грудня Happy // New Будинок Одягу Придбати The Room New Year's Celebration 31 грудня 22:00, Пн The Room New Year's Celebration Одеса, Marlin від 600 грн. The Room New Year's Celebration Вже не хочу 31 грудня The Room New Year's Celebration Marlin Придбати Grandmaster Flash - Hip-Hop, People, Places and Things 13 грудня 20:00, Чт Grandmaster Flash - Hip-Hop, People, Places and Things Київ, Bel etage від 599 грн. Grandmaster Flash - Hip-Hop, People, Places and Things Вже не хочу 13 грудня Grandmaster Flash - Hip-Hop, People, Places and Things Bel etage Придбати Чотке Шоу (18+) 19 грудня 20:00, Ср Чотке Шоу (18+) Київ, Tao Event Hall від 200 грн. Чотке Шоу (18+) Вже не хочу 19 грудня Чотке Шоу (18+) Tao Event Hall Придбати