Lurzer's Archive. Push the button

10 червня 2019, Пн. 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1350 грн.
від 1350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти лекцію Lurzer's Archive. Push the button?

1. Зрозуміти, чому щось працює в рекламі, а щось — ні.
2. Побачити кейси з потужним креативом з усього світу.
3. Отримати унікальну порцію натхнення.


В Україні було всяке, але такого ще не було. Вперше за всю історію до нас приїздять спеціальні агенти Lürzer's Archive — відомого творчого ресурсу для рекламодавців у всьому світі. Для тих, хто дихає рекламою, вони підготували дещо особливе.

10 червня у FEDORIV Hub вони прочитають одразу дві лекції:

Лекція 1. The Luerzer’s Archive Preview Show
Нам покажуть найпотужніші креативні кейси, презентують нові кампанії, які ще навіть не вийшли у друк журналу, та розкажуть інсайдерську інформацію про те, що відбувалось поза кадром.
Тривалість: 60 хвилин.

Лекція 2. The Mental Red Button
У чому секрет успішної кампанії? Чому одні маркетингові роботи чудово спрацьовують, а інші провалюються? Відповідь проста: The Mental Red Button. На лекції зрозуміємо, що це, та чому воно допомагає остаточно знайти шлях до сердець потрібної аудиторії.
Тривалість: 60 хвилин.

Невеличкий лікбез. Lürzer's Archive — це ресурс, який публікує кращі рекламні кейси з усього світу. Потрапити на сторінки друкованої версії — мрія кожного свідомого рекламіста. За 35 років існування вони створили величезну базу реклами та виходять у широкому спектрі форматів.

Для кого захід та навіщо
Не важливо хто ви — серйозний креативнй директор з двадцятирічним досвідом, або — копірайтер-стажер, це універсальний захід. Приходьте зрозуміти що працює у рекламі, а що — ні, побачити кейси з потужним креативом та отримати свою порцію натхнення.

А спікери хто? Спікерами будуть спеціальні агенти Lürzer's Archive — HP & Charlotte. Їх пристрасть — читати лекції про сильний креатив, який створюють в усьому світі. Вони — експерти, що бачать ринок згори, тож кожен слухач матиме що винести з лекції: натхнення, інсайт або ж креативний прийом.

Розклад заходу:
18:00 — відкриття дверей;
18:30 — лекція The Luerzer’s Archive Preview;
19:30 — перерва;
20:00 — лекція The Mental Red Button.

Схожі події

Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 25 вересня 10:00, Ср Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Київ, МВЦ від 100 грн. Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Вже не хочу 25 вересня Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH МВЦ Придбати УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК 04 жовтня 11:00, Пт УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Київ, Арт-завод Платформа від 50 грн. УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Вже не хочу 04 жовтня УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Арт-завод Платформа Придбати Амонашвілі 28 жовтня 10:00, Пн Амонашвілі Одеса, Концерт хол Одеса від 450 грн. Амонашвілі Вже не хочу 28 жовтня Амонашвілі Концерт хол Одеса Придбати Майстер Клас Сергія Табачнікова 27 вересня 20:00, Пт Майстер Клас Сергія Табачнікова Київ, Теплий Ламповий від 200 грн. Майстер Клас Сергія Табачнікова Вже не хочу 27 вересня Майстер Клас Сергія Табачнікова Теплий Ламповий Придбати