Lurzer's Archive. Push the button

10 червня 2019, Пн. 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1350 грн.
від 1350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти лекцію Lurzer's Archive. Push the button?

1. Зрозуміти, чому щось працює в рекламі, а щось — ні.
2. Побачити кейси з потужним креативом з усього світу.
3. Отримати унікальну порцію натхнення.


В Україні було всяке, але такого ще не було. Вперше за всю історію до нас приїздять спеціальні агенти Lürzer's Archive — відомого творчого ресурсу для рекламодавців у всьому світі. Для тих, хто дихає рекламою, вони підготували дещо особливе.

10 червня у FEDORIV Hub вони прочитають одразу дві лекції:

Лекція 1. The Luerzer’s Archive Preview Show
Нам покажуть найпотужніші креативні кейси, презентують нові кампанії, які ще навіть не вийшли у друк журналу, та розкажуть інсайдерську інформацію про те, що відбувалось поза кадром.
Тривалість: 60 хвилин.

Лекція 2. The Mental Red Button
У чому секрет успішної кампанії? Чому одні маркетингові роботи чудово спрацьовують, а інші провалюються? Відповідь проста: The Mental Red Button. На лекції зрозуміємо, що це, та чому воно допомагає остаточно знайти шлях до сердець потрібної аудиторії.
Тривалість: 60 хвилин.

Невеличкий лікбез. Lürzer's Archive — це ресурс, який публікує кращі рекламні кейси з усього світу. Потрапити на сторінки друкованої версії — мрія кожного свідомого рекламіста. За 35 років існування вони створили величезну базу реклами та виходять у широкому спектрі форматів.

Для кого захід та навіщо
Не важливо хто ви — серйозний креативнй директор з двадцятирічним досвідом, або — копірайтер-стажер, це універсальний захід. Приходьте зрозуміти що працює у рекламі, а що — ні, побачити кейси з потужним креативом та отримати свою порцію натхнення.

А спікери хто? Спікерами будуть спеціальні агенти Lürzer's Archive — HP & Charlotte. Їх пристрасть — читати лекції про сильний креатив, який створюють в усьому світі. Вони — експерти, що бачать ринок згори, тож кожен слухач матиме що винести з лекції: натхнення, інсайт або ж креативний прийом.

Розклад заходу:
18:00 — відкриття дверей;
18:30 — лекція The Luerzer’s Archive Preview;
19:30 — перерва;
20:00 — лекція The Mental Red Button.