15 грудня 2018, Сб. 12:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Лускунчик у Києві - фото №1 Лускунчик у Києві
Лускунчик у Києві - фото №2 Лускунчик у Києві афіша
Лускунчик у Києві - фото №3 Лускунчик у Києві квитки
Лускунчик у Києві - фото №4 Лускунчик у Києві на concert.ua
Лускунчик у Києві - фото №5 Лускунчик у Києві фото
Лускунчик у Києві - фото №6 Лускунчик у Києві піти
Лускунчик у Києві - фото №7 Лускунчик у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на Лускунчик?

1. Кожній дитині безкоштовний тематичний подарунок від ТМ Luskun Toys!
2. Класична версія зараз в тренді!
3. Чудовий сімейний відпочинок до свята Святого Миколая!

Починаючи цикл новорічно-різдвяних свят, запрошуємо всією сім'єю доторкнутися до вишуканого світу грації і краси, зануритися в казку в чарівну всесвіт дитячих мрій.

15 грудня на сцені Національної музичної академії України ім. П.І Чайковського талановиті артисти театру «Молодий балет Києва» покажуть Вам справжній шедевр світового жанру, казковий балет-феєрію - «Лускунчик». Сюжет казки А. Гофмана «Лускунчик і мишачий король» в обробці Маріуса Петіпа під музику великого П.І. Чайковського, твори якого заворожують ліризмом і поетичністю, вже кілька століть символізують новорічні свята. А пишне дитяче святкування Різдва з фантастичними перетвореннями і магією, - навіть дорослим нагадує, що вони дорослі діти. Переглядаючи безліч разів хочеться знову і знову занурюватися в цю феєрію дитячої фантазії. «Зло» в образі мишачого царства протиставляється доброму, світлому і серцевої, втіленому в образах Марі й Лускунчика, а подолання «злих чар» потужною силою любові, світла і розуму нагадує про безтурботне дитинство.

Зробіть цей зимовий вечір незабутнім і гармонійним!

Безкоштовний тематичний подарунок кожній дитині від ТМ Luskun Toys.

Головний балетмейстер-постановник - заслужений артист України Євген Кайгородов.

Художні керівники - Галина та Дмитро Кайгородов, заслужені працівники культури України.

Балет на дві дії з антрактом. У виставі використовується фонограма.

Схожі події

Севільський цирульник 20 серпня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 20 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Пахіта. Вальпургієва ніч 21 серпня 18:30, Ср Пахіта. Вальпургієва ніч Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пахіта. Вальпургієва ніч Вже не хочу 21 серпня Пахіта. Вальпургієва ніч Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 23 серпня 18:30, Пт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 23 серпня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Брехуха 22 серпня 18:30, Чт Брехуха Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Брехуха Вже не хочу 22 серпня Брехуха Театр музкомедії Придбати