Лускунчик

4 січня 2019, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Лускунчик»?

1. Улюблений казковий сюжет багатьох поколінь.
2. Найвища майстерність артистів театру ..
3. Геніальна музика Петра Ілліча Чайковського.

Всесвітньо відомий балет «Лускунчик» в Одесі. Дивовижна гармонія музики і грації в балеті «Лускунчик».

Одеський театр опери та балету представляє світової шедевр - балет «Лускунчик». Твір, який шанують за честь ставити найбільші театри планети, - в Одесі. Приходьте з рідними і друзями і сповна насолодитеся чудовою постановкою!

«Лускунчик» - балет на музику великого композитора Петра Ілліча Чайковського, створений за мотивами улюбленої казки кількох поколінь «Лускунчик і мишачий король» Ернста Гофмана.

Лібрето - Маріус Петіпа (в редакції Володимира Трощенко).

Перша постановка балету «Лускунчик» в Одеській опері відбулася в 1950 році. Відтоді колектив театру невпинно дарує глядачеві моменти радості і захоплення, запрошуючи на чергові постановки визнаного шедевра в світовому балетному мистецтві. Завдяки музиці Чайковського балет отримав характерний динамізм і жвавість образів. А пишні костюми і ефектні декорації створюють відчуття справжньої казки, де добро обов'язково перемагає зло і чарівна музика дарує незабутні емоції.

Балетмейстер-постановник - заслужений артист Республіки Чувашія Володимир Трощенко.
Режисер, який веде виставу - заслужений працівник культури України Наталія Григор.
Тривалість - 2 години, з антрактом.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати