10 травня 2019, Пт. 22:00
Victory Concert Hall Харків, вул. Карпатська, 95
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Lux FM party tour?

1.На сцені імпозантний романтик Поліграф ШарікOFF з ретроспективними відтінком в хітах «Какао белого цвета», «Гелик Вани», знаменитий з часів Серьоги «Черний Бумер», але вже з хором.
2. У продовженні, улюблені пісні від королеви ночі - Олі Полякової!
3. І до ранку дискотека з топовими хітами від Lux Fm, Зоряні ведучі вечора - радіоведучі Василиса Рядних і Белла Огурцова!

10 травня Victory hall здригнеться від заряду шаленої енергетики Lux FM party tour. Вражаюча уяву звукове та світлове шоу!

На сцені імпозантний романтик Поліграф ШарікOFF з ретроспективними відтінком в хітах «Какао белого цвета», «Гелика Вани», знаменитий з часів Серьоги «Черний Бумер», але вже з хором. У продовженні, улюблені пісні від королеви ночі - Олі Полякової!

І до ранку дискотека з топовими хітами від Lux Fm, Зоряні ведучі вечора - радіоведучі Василиса Рядних і Белла Огурцова!

Open door 21:00

Початок концерту 22:00

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати