24-pay-mark Created with Sketch.

Lviv Gala Concert

5 жовтня 2021, вт. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.

Галерея

Lviv Gala Concert у Львові - фото №1 lviv-gala-concert_lvivskiy-teatr-operi-ta-baletu_051020211900_606

Про подiю

Lviv Gala Concert у Львові! 5 жовтня о 19:00 у Львівському театру опери та балету відбудеться гала-концерт з Миколою Куликом та зірковими українськими солістами!

Чому варто піти на Lviv Gala Concert у Львові?

 1. Насолодитися вокальною майстерністю видатних зірок української академічної музики — Миколи Кулика та капели «Трембіта»;
 2. Відвідати двох годинний концерт, де буде виконано і сучасні, і класичні твори;
 3. Поринути в чуттєвий світ музики разом з хористами, вокалістами та оркестром.

Гала-концерт за участю Миколи Кулика та видатних українських артистів академічної сцени

Lviv Gala Concert, що відбудеться 5 жовтня 2021 року буде присвячено 40-річчю творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика. Його працю важко відділити від творчості капели «Трембіта», з якими він гастролював по всій Євразії. Лише у Німеччині було зіграно понад 1000 концертів.

Одним з найвагоміших творів колективу є ораторія М. Волинського «Я тебе кличу!», що втілилася в життя у співпраці з режисером-постановником Василем Вовкуном. Твір виконувався на сценах Національних опер Києва та Львова у присутності Президентів України, очільників Церков, представників дипломатичних корпусів різних країн та уряду України.

Учасники концерту:
 • Ольга Томків
 • Ольга Муль
 • Вероніка Посацька
 • Вадим Коваль
 • Сергій Борута
На концерті будуть виступати солісти, хористи, рок-група та оркестр капели «Трембіта».

Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода.

Продюсер проекту: Михайло Перун

Lviv Gala Concert. Микола Кулик та капела «Трембіта» у Львові

Найкращі майстри вокалу та музики зберуться в 5 жовтня 2021 року у Львівському театру опери та балету, де презентують програму гала-концерту з двох частин.

Перша — Modern classic music, де будуть виконані фраґменти з ораторії Мирослава Волинського «Я тебе кличу». Виконають партію солісти: народний артист України Сергій Магера та заслужена артистка України Тетяна Вахновська.

Друга частина — World hits, де прозвучать найвідоміші світові хіти від Eros Ramazzotti та Barbra Streisand до Lady Gaga.

В супроводі хору та оркестру заспівають такі солісти:
 • Павло Табаков;
 • Сестри Тельнюк;
 • Павло Ільницький;
 • Вікторія Ященко;
 • Спеціальний гість з Італії — Alfonso Oliver!
Також будуть виконані відомі пісні Володимира Іваcюка, авторську обробку та аранжування до яких розробив Микола Кулик.

Де придбати квитки на Lviv Gala Concert у Львові?

Слідкуйте за афішою на сайті Concert.ua!

Схожі події

Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 грн. Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати The Harry Potter symphony 09 грудня 19:00, сб The Harry Potter symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter symphony Вже не хочу 09 грудня The Harry Potter symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія 24 грудня 17:00, нд Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеса, Одеська обласна філармонія від 300 грн. Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Вже не хочу 24 грудня Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеська обласна філармонія Придбати