24-pay-mark Created with Sketch.

ЛЄРА МАНДЗЮК

30 травня 2023, вт. 18:00-20:00
ККЗ Арена-центр Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46
від 290 ₴
від 290 ₴

Про подiю

Стендап з Лєрою Мандзюк відбудеться 30 травня 2023 року о 18:00

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА STAND-UP КОНЦЕРТ ЛЄРИ МАНДЗЮК?

  1. Влучна подія до Міжнародного дня сміху.
  2. Спеціальна програма із найсмачніших жартів комікеси.
  3. Джерело позитиву та гарного настрою для публіки.

ЯСКРАВИЙ СТЕНДАП НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ ЛЄРИ МАНДЗЮК

Лєру Мандзюк сьогодні заслужено вважають примою вітчизняної стендап-комедії. Чарівна комікеса із Закарпаття вперше стала широко відомою завдяки участі у шоу «Розсміши коміка», де здобула перемогу. Тепер у особистому заліку талановитої артистки – аншлагові сольні концерти в Україні та за кордоном. Комікеса також є учасницею «Жіночого кварталу» та телешоу «Богиня шопінгу».

ПОТУЖНА ПРОГРАМА У СУПЕРПОПУЛЯРНОМУ ЖАНРІ STAND-UP

30 травня Лєра Мандзюк не дозволить вам відволіктися та занудьгувати ані на мить. Адже матеріал нової програми комікеси, як завжди, вразить своєю актуальністю, влучністю та дотепністю. Лєра жартуватиме про все, що не може не хвилювати – стосунки із батьками та коханими, побут, еміграцію, новини. Це буде незабутньо і точно дуже смішно! До зустрічі.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СТЕНДАП ЛЄРИ МАНДЗЮК?

Квитки можна замовити онлайн просто зараз на сайті Concert.ua. Не зволікайте, адже з кожним днем кількість вільних місць скорочується.

Схожі події

Лєра Мандзюк 19 квітня 19:00, пт Лєра Мандзюк Мукачево , Палац культури і мистецтв від 340 ₴ Лєра Мандзюк Вже не хочу 19 квітня Лєра Мандзюк Палац культури і мистецтв Придбати Великий Стендап Концерт 19 квітня 19:30, пт Великий Стендап Концерт Дніпро, ПК Шинник від 250 ₴ Великий Стендап Концерт Вже не хочу 19 квітня Великий Стендап Концерт ПК Шинник Придбати Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 24 квітня 16:00, ср Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №7 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 24 квітня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №7 Київський культурний кластер "Краків" Придбати Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 19 квітня 18:00, пт Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Кам'янське, ДК Хімік від 300 ₴ Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 19 квітня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін ДК Хімік Придбати