Любомир Мельник. світовий тур

11 грудня 2018, Вт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові - фото №1 Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові
Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові - фото №2 Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові афіша
Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові - фото №3 Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові квитки
Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові - фото №4 Любомир Мельник. світовий тур у Чернігові на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Любомира Мельника?

1. Тому що це унікальна подія в рамках світового туру до 70-річчя піаніста!
2. Він відомий як один з найшвидших піаністів на планеті встановивши ще більше 30 років тому відразу два світові рекорди Гіннеса.
3. Композитор, який демонструє неймовірну і кожен раз вражаюче володіння інструментом виконуючи авторську музику.

Любомир Мельник повертається в Україну в рамках світового туру до свого 70-річчя

Любомир Мельник - композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений і сильно вплинув на рух мінімалізму початку 1970-х років. Він розробив власний унікальний мову для фортепіано, названий на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир Мельник - справжній новатор, досліджував нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним з найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також дійсно переносять слухача в нові сфери. Бачити одне з його живих виступів - це не що інше, як відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії і мелодії музики. Використовуючи швидкі і складні шаблони нот, віртуозний піаністській метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднують, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісній формі. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу «Erased Tapes» ще в 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що прийшов час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?».

У свої майже сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має більше 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові ЗМІ. Показавши світу відео на пісню Крістіни Соловей, він ще раз довів, що музика не має кордонів, коли сходяться два творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і то, чого від них ніхто не чекає.

Уже з вересня Любомир їде в свій перший World Tour, який триватиме до кінця 2019 і охопить безліч міст, країн. Однією з таких буде і його рідна Україна.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати