Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому

25 лютого 2020, Вт. 19:00
від 340 грн.
від 340 грн.
Обрати квиток

Галерея

Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі - фото №1 Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі
Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі - фото №2 Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі афіша
Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі - фото №3 Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі квитки
Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі - фото №4 Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі на concert.ua

Про подiю

Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-25 о 19:00 на локації Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур'єром або забрати на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними)Чому варто піти на концерт Любомира Мельника?

1. Музикант відомий як один з найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому відразу два світові рекорди Гіннеса.
2 .. Чемпіонат до 70-річчя піаніста пройшов з величезним успіхом, а за останні півтора року Любомир Мельник зіграв понад 100 концертів, в тому числі понад 40 - в Україні!
3. Композитор, який демонструє неймовірну і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

Найшвидший в світі піаніст і композитор українського походження - Любомир Мельник повертається до Одеси з презентацією нового альбому "Fallen Trees"! Тільки один концерт!

Унікальна ТОП-подія в Одесі, яку не можна пропустити! Хочете відчути неймовірні емоції? Приходьте на концерт! Один з найдивовижніших композиторів і піаністів сучасності повертаетаеться в Україні з презентацією нового альбому - "Fallen Trees". Любомир Мельник відомий, як засновник "безперервної музики" і є найшвидшим піаністом в світі, встановивши ще більше 30 років тому відразу два світові рекорди Гіннеса. Музика Любомира Мельника переносить слухача в нові небачені сфери! Він - музикант світового рівня! Про нього пише «BBC», «The Guardian», «The Telegraph» і безліч інших медіа. Він - людина-потік, музикант-філософ, дослідник можливостей фортепіано, тіла і свідомості! "Fallen Trees" - новий альбом піаніста поєднує в собі пишні мелодії з приголомшливою інструментальної технікою. Це платівка неабиякою краси, злиття музики і природи, звук надії і печалі. "Fallen Trees Tour" - це унікальна можливість приєднатися до художніх експериментів піаніста, відчувши магнетизм фортепіанного соло! Адже життя летить! І ми вже не ті, ніж учора. Можливо, краще. Можливо, гірше. Але не ті. І поки є шанс, приходь слухати музиканта наживо. Тому що це його найбільший дар - віддавати любов людям!

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервної музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірну і кожен раз вражаюче володіння інструментом. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожної рукою, ніж він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Любомир Мельник - справжній новатор, досліджував нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним з найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції переносять слухача в нові сфери. Бачити один з його живих виступів - це не що інше, як відкриття нового надземного досвіду. Творчість Любомира Мельника дотична з спеціальності «філософія», яку він отримав в Кінгстонському Університеті (Канада). Адже гра піаніста співзвучна з глибоким зануренням в простори Всесвіту. Це одночасно медитація і стан безперервного руху в потоці музичних вібрацій. Як філософ і композитор методику своєї гри Мельник виклав в трактаті «Відкритий час: мистецтво безперервної гри».

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має більше 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові ЗМІ. Півтора роки тому показавши світу відео на пісню української співачки Крістіни Соловей, він ще раз довів, що музика не має кордонів, коли сходяться два творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і то, чого від них ніхто не чекає.

За останні півтора року Любомир Мельник зіграв понад 100 концертів по всьому світу! Фінляндія, Швеція, Шотландія, Англія, Італія, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Польща, Чехія, Угорщина, Греція, Ізраїль, Латвія, Литва, Словенія, Австрія, Португалія, Канада, Швейцарія, Ірландія!