14 липня 2019, Нд. 20:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Любомира Мельника?

1. Топ-подія літа 2019!
2. Він відомий як один з найшвидших піаністів на планеті встановивши ще більше 30 років тому відразу два світові рекорди Гіннеса.
3. Композитор, який демонструє неймовірне і кожен раз вражаюче володіння інструментом виконуючи авторську музику.

На численні прохання глядачів! Концерт незрівнянного маестро, віртуоза найшвидшого піаніста Планети, - Любомира Мельника! Одеський Національний театр Опери та Балету - стане найбільшим глядацьким залом, на сцені якого, артист виступить вперше за історію творчого шляху.

Після успішних гастролей в честь 70-річчя, Любомир Мельник подарує Одесі ексклюзивний сольний виступ. За минулий рік артист дав в Україні 23 концерти і кілька десятків за кордоном.

Новатор, піаніст і композитор українського походження, є піонером Continuous Piano Music. На початку 1970-х справив значний вплив на мінімалізм, досліджуючи нові горизонти сучасної музики. Розробив власну, нову унікальну мову гри на фортепіано: відтворення безперервного потоку звуку. Побачити і почути його виступ - це нове відкриття досвіду і розуму. Прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі - артист показує свою любов і відданість інструменту.

Піаніст має величезну творчу спадщину: автор понад 100 музичних композицій, дискографія - понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають музиканти, світові ЗМІ. Показавши світу відеокліп на пісню Крістіни Соловій, свідоцтво того, що музика не має кордонів.

Музикант відомий як один з найшвидших піаністів планети, і більше 30 років тому встановив одночасно два рекорди Книги Гіннеса. На початку 80-х маестро розробив унікальну техніку гри надшвидких арпеджіо під назвою «безперервна музика», застосовуючи її в своїх музичних шедеврах. Оскільки мало хто може передати манеру його гри, артист виступає сам, демонструючи магічне володіння інструментом.

Віртуоз здатний відтворювати 19,5 нот в секунду кожною рукою. Мелодизм його музики не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих нотних лавин. Безперервні полотна звуку зраджують його музиці легкість сприйняття.

Схожі події

Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати Nightwish 29 травня 20:00, Пт Nightwish Київ, StereoPlaza від 850 грн. Nightwish Вже не хочу 29 травня Nightwish StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту від 499 грн. БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати