Любов без правил

9 вересня 2020, Ср. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 440 грн.
від 440 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подивіться, як може обернутися іноді ситуація, яка більше схожа на хід відчаю, ніж на надзвичайно хитрий план.

Що може зробити жінка, яка зневірилася побудувати щасливу кар'єру? На що вона може піти? Інтриги, роман з босом, зрада, брехня - це все вже давно відпрацьовані схеми, на жаль, не завжди працюють. Все ускладнює ще й той факт, що доводиться шукати місце під сонцем, де чоловікам частіше посміхається удача. А може, спробувати самій стати чоловіком?

Саме таке рішення і приймає героїня вистави «Любов без правил» у виконанні театру «Візаві». Але чекала вона, що її новий образ може стати причиною стількох реакцій і проблем? По-перше, її молода людина не дуже радий такому перевтілення улюбленої. Його не важко зрозуміти: непросто бачити свою прекрасну даму з вусами і бородою.

Ще одна проблема - коханка шефа. Їй дуже сподобався новий співробітник. Вона постійно його переслідує і буквально не дає продихнути від своїх натяків і жіночих хитрощів. Вишенькою ж на торті проблем стає потяг начальника, який взагалі вважає себе 100% чоловіком, включаючи переваги.

У цьому вирі вкрай складно зберегти і баланс, і самовладання, і не втратити того, що досягнуто з такими труднощами. Ця постановка, виконана під керівництвом Євгена Морозова, прекрасно ілюструє, наскільки непросто в цьому світі бути і жінкою, і чоловіком, особливо поєднуючи в собі обидві іпостасі.!