Любовь-морковь

1 квітня 2019, Пн. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 160 грн.
від 160 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА виставу "Любовь - морковь"?

1. Знайомий сюжет з оригінальним виконанням ролей від всіма улюблених артистів
2. Спектакль поставлений за п'єсою наймолодшого і найскандальнішого білоруського драматурга Андрія Курейчика.
3. Гострий гумор доставить глядачам величезне задоволення, а почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Що може бути краще ніж відвідати неймовірну зіркову комедію в день гумору 1 квітня в Одесі? На численні прохання глядачів! Вистава-комедія "Любовь-морковь"

1 квітня на сцені українського театру ім. Василька Народна артистка України Ольга Сумська разом з Народним артистом України Володимиром Горянським постануть у незвичних для глядачів образах у виставі "Любовь-морковь".

Вистава поставлена за п'єсою "Исполнитель желаний" Андрія Курейчика - наймолодшого і найскандальнішого білоруського драматурга, автора сценарію одноіменного фільму "Любовь-морковь".

Знайомий сюжет, знамениті і всіма улюблені артисти - це безумовний успіх. Оригінальне виконання ролей, гострий гумор доставлять глядачам величезне задоволення, а почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Сюжет вистави нехитрий, простий і це дає можливість глядачеві просто розслабитися, поринути в світ подій на сцені. Герої вистави одного разу прокинулися вранці і в буквальному сенсі слова, відчули себе не в своїй "шкурі". Відчувши ці зміни цілком, герої передають всю красу, комічність і філософію ситуації. Історія замішана на відносинах подружньої пари, яка прожила вже не один спільний рік і криза середнього віку вже починає давати про себе знати. Але все ще можна повернути назад ...

Вистава йде російською мовою