Любовь-морковь

1 квітня 2019, Пн. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 160 грн.
від 160 грн.

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА виставу "Любовь - морковь"?

1. Знайомий сюжет з оригінальним виконанням ролей від всіма улюблених артистів
2. Спектакль поставлений за п'єсою наймолодшого і найскандальнішого білоруського драматурга Андрія Курейчика.
3. Гострий гумор доставить глядачам величезне задоволення, а почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Що може бути краще ніж відвідати неймовірну зіркову комедію в день гумору 1 квітня в Одесі? На численні прохання глядачів! Вистава-комедія "Любовь-морковь"

1 квітня на сцені українського театру ім. Василька Народна артистка України Ольга Сумська разом з Народним артистом України Володимиром Горянським постануть у незвичних для глядачів образах у виставі "Любовь-морковь".

Вистава поставлена за п'єсою "Исполнитель желаний" Андрія Курейчика - наймолодшого і найскандальнішого білоруського драматурга, автора сценарію одноіменного фільму "Любовь-морковь".

Знайомий сюжет, знамениті і всіма улюблені артисти - це безумовний успіх. Оригінальне виконання ролей, гострий гумор доставлять глядачам величезне задоволення, а почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Сюжет вистави нехитрий, простий і це дає можливість глядачеві просто розслабитися, поринути в світ подій на сцені. Герої вистави одного разу прокинулися вранці і в буквальному сенсі слова, відчули себе не в своїй "шкурі". Відчувши ці зміни цілком, герої передають всю красу, комічність і філософію ситуації. Історія замішана на відносинах подружньої пари, яка прожила вже не один спільний рік і криза середнього віку вже починає давати про себе знати. Але все ще можна повернути назад ...

Вистава йде російською мовою

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати