Любов на пляжі це не коктейль

13 липня 2019, Сб. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Любов на пляжі - це не коктейль»?

1. Кожна постановка театру «Чорний квадрат» - це бестселер!
2. Яскравий спектакль підніме настрій навіть після найбільш тяжкого робочого тижня.
3. У героях вистави ви без зусиль впізнаєте не тільки своїх знайомих, а й, можливо, самих себе.

Запрошуємо вас на яскраву виставу у фірмовому стилі вашого улюбленого театру «Чорний квадрат» – спектакль «Любов на пляжі - це не коктейль».

Спочатку «ЧК» малює у вашій уяві картини млості і щастя. Чистий пляж, ласкавий прибій, теплий морський бриз... поява розкішного білозубого мулата з освіжаючим мохіто - для вас. Свідомість туманна, в голові - якась легка пісня... Ох, ці солодкі мрії...

Герої цієї історії саме таким бачать свій ідеальний відпочинок. Але реальність виявиться зовсім іншою. Більш захопливою! Актори театру знають, які поради дати кожному, хто готується до відпочинку у відпустці. І вони готові поділитися порадами - веселими, такими, що підіймають настрій!

Цей спектакль рекомендований кожному, хто шукає чогось легкого і доброго. Тут ви насититеся відмінним настроєм і по-справжньому розслабитеся. До зустрічі!

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати