Любов, кохання. Наркотики. шансон

21 липня 2019, Нд. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Кохання. Наркотики. Шансон»?

1. Ви дізнаєтеся неймовірну історію життя великої Піаф.
2. Поринете в атмосферу справжнього Парижа.
3. Почуєте легендарні французькі пісні про кохання.

Яка тебе може чекати доля, якщо одна твоя бабуся власниця борделю, друга алкоголічка, твій тато вуличний акробат, а мати кинула тебе в ранньому дитинстві, і взагалі ти народилася сліпою?! На що сподіватися?

Тільки на диво! Прозріти і побачити клавіші піаніно. Такі ж чорно-білі, як доля, яка на тебе чекає... І замість того, щоб скаржитися, – почути музику і заспівати! Стоячи під ліхтарем на брудній вулиці Парижа, заспівати так, щоб тебе почув весь світ! Заспівати так, як ніхто і ніколи, ні до тебе, ні після тебе, не співав! Стати дивом! Стати Піаф!

Вистава про диво, кохання, залежність, велику жінку, маленьку пташку...

«Коли я не помираю від кохання, коли мені немає від чого помирати – ось тоді я готова здохнути», – Едіт Піаф. Приходьте на виставу і будемо вмирати від кохання разом з прекрасною актрисою Нікою Заруцькою під пісні легендарної Піаф.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Кармен-сюїта. Шехерезада 30 жовтня 19:00, Ср Кармен-сюїта. Шехерезада Одеса, Театр музкомедії від 180 грн. Кармен-сюїта. Шехерезада Вже не хочу 30 жовтня Кармен-сюїта. Шехерезада Театр музкомедії Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат 21 жовтня 19:00, Пн Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 21 жовтня Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Український театр Придбати