Любов, кохання. Наркотики. шансон

12 листопада 2018, Пн. 17:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Любов. Наркотики. Шансон"?

1. Ви дізнаєтеся неймовірну історію життя великої Піаф
2. Пориньте в атмосферу справжнього Парижа
3. Почуєте легендарні французькі пісні про кохання

Яка тебе може чекати доля, якщо одна твоя бабуся власниця борделя, друга алкоголічка, твій тато вуличний акробат, а мати кинула тебе в ранньому дитинстві, і взагалі ти народилася сліпою !? На що сподіватися?

Тільки на диво! Прозріти і побачити клавіші піаніно. Такі ж чорно-білі як доля, яка тебе чекає ... І замість того, щоб скаржитися - почути музику і заспівати! Стоячи під ліхтарем на брудній вулиці Парижа, заспівати так, щоб тебе почув весь світ! Заспівати так, як ніхто і ніколи, ні до тебе, ні після тебе - не співав! Стати дивом! Стати Піаф!

Вистава про диво, любові, залежності, великий жінці, маленькій пташці ...

«Коли я не помираю від кохання, коли мені немає від чого вмирати, - ось тоді я готова здохнути», - Едіт Піаф. Приходьте на спектакль і будемо вмирати від кохання разом з прекрасною актрисою Нікою Заруцький під пісні легендарної Піаф.

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати