Любов, кохання. Наркотики. шансон

12 листопада 2018, Пн. 17:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Любов. Наркотики. Шансон"?

1. Ви дізнаєтеся неймовірну історію життя великої Піаф
2. Пориньте в атмосферу справжнього Парижа
3. Почуєте легендарні французькі пісні про кохання

Яка тебе може чекати доля, якщо одна твоя бабуся власниця борделя, друга алкоголічка, твій тато вуличний акробат, а мати кинула тебе в ранньому дитинстві, і взагалі ти народилася сліпою !? На що сподіватися?

Тільки на диво! Прозріти і побачити клавіші піаніно. Такі ж чорно-білі як доля, яка тебе чекає ... І замість того, щоб скаржитися - почути музику і заспівати! Стоячи під ліхтарем на брудній вулиці Парижа, заспівати так, щоб тебе почув весь світ! Заспівати так, як ніхто і ніколи, ні до тебе, ні після тебе - не співав! Стати дивом! Стати Піаф!

Вистава про диво, любові, залежності, великий жінці, маленькій пташці ...

«Коли я не помираю від кохання, коли мені немає від чого вмирати, - ось тоді я готова здохнути», - Едіт Піаф. Приходьте на спектакль і будемо вмирати від кохання разом з прекрасною актрисою Нікою Заруцький під пісні легендарної Піаф.

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019