Любов, кохання. Наркотики. шансон

12 листопада 2018, Пн. 17:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Любов. Наркотики. Шансон"?

1. Ви дізнаєтеся неймовірну історію життя великої Піаф
2. Пориньте в атмосферу справжнього Парижа
3. Почуєте легендарні французькі пісні про кохання

Яка тебе може чекати доля, якщо одна твоя бабуся власниця борделя, друга алкоголічка, твій тато вуличний акробат, а мати кинула тебе в ранньому дитинстві, і взагалі ти народилася сліпою !? На що сподіватися?

Тільки на диво! Прозріти і побачити клавіші піаніно. Такі ж чорно-білі як доля, яка тебе чекає ... І замість того, щоб скаржитися - почути музику і заспівати! Стоячи під ліхтарем на брудній вулиці Парижа, заспівати так, щоб тебе почув весь світ! Заспівати так, як ніхто і ніколи, ні до тебе, ні після тебе - не співав! Стати дивом! Стати Піаф!

Вистава про диво, любові, залежності, великий жінці, маленькій пташці ...

«Коли я не помираю від кохання, коли мені немає від чого вмирати, - ось тоді я готова здохнути», - Едіт Піаф. Приходьте на спектакль і будемо вмирати від кохання разом з прекрасною актрисою Нікою Заруцький під пісні легендарної Піаф.

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019