Кохання. Наркотики. Шансон

25 лютого 2019, Пн. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Кохання. Наркотики. Шансон»?

1. Ви дізнаєтеся неймовірну історію життя великої Піаф.
2. Поринете в атмосферу справжнього Парижа.
3. Почуєте легендарні французькі пісні про кохання.

Яка тебе може чекати доля, якщо одна твоя бабуся власниця борделю, друга алкоголічка, твій тато вуличний акробат, а мати кинула тебе в ранньому дитинстві, і взагалі ти народилася сліпою?! На що сподіватися?

Тільки на диво! Прозріти і побачити клавіші піаніно. Такі ж чорно-білі, як доля, яка на тебе чекає... І замість того, щоб скаржитися, – почути музику і заспівати! Стоячи під ліхтарем на брудній вулиці Парижа, заспівати так, щоб тебе почув весь світ! Заспівати так, як ніхто і ніколи, ні до тебе, ні після тебе, не співав! Стати дивом! Стати Піаф!

Вистава про диво, кохання, залежність, велику жінку, маленьку пташку...

«Коли я не помираю від кохання, коли мені немає від чого помирати – ось тоді я готова здохнути», – Едіт Піаф. Приходьте на виставу і будемо вмирати від кохання разом з прекрасною актрисою Нікою Заруцькою під пісні легендарної Піаф.

Інші дати

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати